Gość: Mieszkaniec IP: 62.111.172.* 26.01.05, 13:27 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mieszkaniec Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.111.172.* 26.01.05, 13:29 Z uwagi na kompetencje (a raczej jej brak) pracownikow Integera (prawnikow) tereny na ktorych stoja Osiedla Chabrowe I i Chabrowe II sa formalnie pastwiskami i uzytkami rolnymi !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mek Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.fonet.pl / 80.51.194.* 27.01.05, 22:54 Poważnie? W jakim celu pracownicy Integeru mieliby przekształcać tereny zurbanizowane na pastwiska? Skąd masz taką rewelację? Ja tam widziałam na własne oczy dokument stwierdzający, że to tereny przeznaczone pod zabudowę. A interesuję się tym osiedlem, gdyż być może kupię tam mieszkanie a poprawność dokumentów to dla mnie podstawa. Nie doszukałam się niczego niepokojącego... Może masz nieświeże informacje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.111.172.* 28.01.05, 08:38 nie zmieniali tylko nie moga formalnie zmienic tego w swoich KW .. w planie zagospodarowania gminy kobierzyce te tereny sa pod zabudowe mieszkaniowa i tu jest ok tylko w KW integera dla dzialem osiedli nadal figuruje pozycja pastwiska i gruntu orne ... pomimu kilku pism o zmiane zlozonych przez integer sad odrzucil je z przyczyn formalnych ... do not ask me why .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmasllov Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.kom / *.kom-net.pl 28.01.05, 09:00 Ja ci powiem dlaczego: Są dwa wytłumaczenia, albo to sieroty wyjątkowe i nie potrafią złożyć tego pisma, co jest dosyć prawdopodobne, mając na uwadze ich ogólny poziom profesjonalizmu. Ewentualnie drugie wytłumaczenie, robią to specjalnie i składając wadliwe wnioski, chcą odwlec momenty podpisania aktów notarialnych i jak najwięcej przyciąć na mieszkańcach naliczając im kosmiczne opłaty za eksploatacje. mmmaslov Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mek Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.fonet.pl / 80.51.194.* 31.01.05, 22:00 Z tego co mi wiadomo, to do aktów notarialnych wystarczy zapis w rejestrze gruntów o ich przeznaczeniu. A znając opieszałość sądów (KW) to się nie dziwię, że tak długo trwa wpisanie czegokolwiek do KW. Jak ostatnio dzwoniłam do Sądu z pytaniem ile trwa zalożenie osobnej księgi po podpisaniu aktu (i złożeniu wniosku przez notariusza) to usłyszałam: 10-12 miesięcy. Zresztą teraz księgi się skomputeryzowały i jest... jeszcze gorzej... spróbujcie wyczytać coś w księdze. Ma ona mnóstwo stron i nic w niej nie ma. Nie wiem nawet czy jest teraz zapis o przeznaczeniu gruntów... muszę to sprawdzić. Ktoś tu narzekał, że Integer miał opóźnienie 4 miesiące. Co to jest w porównaniu z Sądem? Niewiele. Tym bardziej, że z tego co wiem, większość odebrała już mieszkania na 1 etapie i już mieszka. Oni budują 2 etap, czyli chyba nie maja zamiaru zwinąć skrzydeł i zwiać na Haiti. Powinniście cieszyć się z tego, a nie węszyć wszędzie spisku. Poza tym macie śliczne osiedle:) Może też tam zamieszkam, tylko na 2 etapie. A ile każą wam płacić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JerzyR Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.01.05, 23:36 cieszyc sie z opoznienia 4 miesiecy. Ty chyba zartujesz. JerzyR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mek Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.fonet.pl / 80.51.194.* 01.02.05, 00:58 A gdzie ja to napisałam? Przeczytaj uważnie:) Jakoś nie bawi mnie robienie z wszystkiego sensacji. Mieli opóźnienie, ale oddali te mieszkania. Czy to się w ogóle nie liczy? Lepiej by było, gdyby zostawili budowę i zniknęli? Odnoszę wrażenie, że dla niektórych na tym forum "i tak źle i tak niedobrze". Ciekawe czy ktoś z tych narzekających na opóźnienie i całą resztę, zrezygnował z tego powodu z mieszkania. Czy poszedł do nich i poprosił o zwrot kasy, bo się opóźnili i są w ogóle "be". Kto się odważył? Przecież jest tyle innych idealnych deweloperów. Nikt nie zmusza do kupna u tego akurat... No kto? Założę się, że nikt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Pastwiska - Integera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.111.172.* 01.02.05, 08:05 osiedle rzeczywiscie jest piekne i chyba tylko dzieki temu jeszcze tu mieszkamy ;) swoja droga burdel w papierach i KW jest koszmarny a znajac nasze panstwo to potem my jako mieszkancy zaplacimy za niedociagniecia i opieszalosc dewelopera poza tym w naszym kraju trzeba wietrzyc spiski bo na kazdym kroka styaraja sie cie okrasc i oszukac .... Odpowiedz Link Zgłoś