10.04.13, 21:18
cholera i doliczyć sie nie mogę uncertain
Zliczam...ludzi, tak osobowo, statystycznie, pewna grupę podliczam w rozbiciu na płcie, wiek itd. ... I nic cholery nie może mi wyjść dwa razy taki sam wynik, co by jednoznacznie stwierdzało, ze już ich policzyłam wink
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Liczę 10.04.13, 22:07
      Bo Ty nie patrz na kiecki.........no

      teraz to kiecki nosi się różnie.
      Zaraz wytropię.
      • tropem_misia1 Re: Liczę 10.04.13, 22:09
        https://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201304/1365030746_few6q5_600.jpg
        • tetika Re: Liczę 11.04.13, 07:24
          o boszzzzz to jest straszne....
          facet dziodzio- transwestyta?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka