rybka.11 10.04.13, 21:18 cholera i doliczyć sie nie mogę Zliczam...ludzi, tak osobowo, statystycznie, pewna grupę podliczam w rozbiciu na płcie, wiek itd. ... I nic cholery nie może mi wyjść dwa razy taki sam wynik, co by jednoznacznie stwierdzało, ze już ich policzyłam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: Liczę 10.04.13, 22:07 Bo Ty nie patrz na kiecki.........no teraz to kiecki nosi się różnie. Zaraz wytropię. Odpowiedz Link
tetika Re: Liczę 11.04.13, 07:24 o boszzzzz to jest straszne.... facet dziodzio- transwestyta? Odpowiedz Link