estees 19.08.07, 21:07 Pozdrowienia dla Zawiercia. wyżej jest zalinkowany blog którego chyba nikt juz nie prowadzi a moze tak ktos skusi sie na fotoblog ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj