nocnylot 24.08.05, 02:38 Powstalo forum poswiecone Karaibom. Kuba, Dominikana... te sprawy. Zapraszam. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151 nl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosc3 Re: Karaiby 24.08.05, 12:03 nocnylot napisał: > Powstalo forum poswiecone Karaibom. Kuba, Dominikana... te sprawy. Zapraszam. > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151 > nl Karaiby fajne..bylam Sain Bart ale straszne snobstwo Odpowiedz Link Zgłoś