24.08.05, 02:38
Powstalo forum poswiecone Karaibom. Kuba, Dominikana... te sprawy. Zapraszam.
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151
nl
Obserwuj wątek
    • gosc3 Re: Karaiby 24.08.05, 12:03
      nocnylot napisał:

      > Powstalo forum poswiecone Karaibom. Kuba, Dominikana... te sprawy. Zapraszam.
      > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151
      > nl
      Karaiby fajne..bylam Sain Bart ale straszne snobstwo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka