Dodaj do ulubionych

PROFESJONALNY KURS PILOTÓW W OPOLU TYLKO OŚWIATA

01.01.07, 14:02
WITAM SERDECZNIE
Ostatnio uczestniczylem w kursie pilotow wycieczek w Opolu w Ośrodku
Szoleniowym Oświata i muszę przyznać że to profesjonaliści,młodzi ludzie
organizują kurs ale znają się na tym co robią!!!zajęcia godne polecenia,
wykładowcy, materiały szkoleniowe i praktyka na najwyższym poziomie, polecam
serdecznie. Pozdrawiam już wyszkolony Pilot wycieczek zapraszam na
www.oswiataszkolenia.pl oraz www.trapers.pl
Obserwuj wątek
    • pilotkapilotka PSEUDOREKLAMA szyta grubymi nićmi 02.01.07, 09:25
      Aż tu śmierdzi promocją... uważam, że forum nie jest po to by uprawiać taką
      reklamę:
      > to profesjonaliści,młodzi ludzie
      > organizują kurs ale znają się na tym co robią!!!zajęcia godne polecenia,
      > wykładowcy, materiały szkoleniowe i praktyka na najwyższym poziomie, polecam
      > serdecznie.

      - a jak już chcą to niech płacą agorze: po to są płatne linki. Uważam, że ktoś
      powinien moderować to forum, bo gdybym była osobą zainteresowaną kursem pilotem
      i uznała, że opinie absolwentów kursów w moim mieście mogą być miarodajne,
      poszła np. do takiej "oświaty" i tu... kompletna klapa (oczywiście mogłoby
      rzeczywiście również być tak jak reklama mówi)! To miałabym złe zdanie o takich
      opiniach.
      A jeśli rzeczywiście kursy są takie świetne, to niech zapraszają swoich
      absolwentów do podzielenia się opiniami o zakończonym kursie na forum.
    • nananana1 Re: PROFESJONALNY KURS PILOTÓW W OPOLU TYLKO OŚWI 02.01.07, 16:27
      A zdałeś już egzamin??
      Jeśli tak to gratuluję. Jeśli nie to życzę dużo szczęścia, bo wiem jak
      wyglądają egzaminy w Opolu...

      I tak, jak zostało wspomniane - jak będą chcieli to się sami zareklamują.

      Pozdrawiam,
      Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka