egs13
01.01.07, 14:02
WITAM SERDECZNIE
Ostatnio uczestniczylem w kursie pilotow wycieczek w Opolu w Ośrodku
Szoleniowym Oświata i muszę przyznać że to profesjonaliści,młodzi ludzie
organizują kurs ale znają się na tym co robią!!!zajęcia godne polecenia,
wykładowcy, materiały szkoleniowe i praktyka na najwyższym poziomie, polecam
serdecznie. Pozdrawiam już wyszkolony Pilot wycieczek zapraszam na
www.oswiataszkolenia.pl oraz www.trapers.pl