28.08.03, 16:55
czy ktoś moze był ostatnio w Luxemburgu, ja wyjeżdżam 01.10 na rok/ może ktos
opowie mi coś ciekawego lub ma jakieś doświadczenia?
pozdrawiam
MMM
Obserwuj wątek
    • Gość: maciej Re: Luxemburg IP: *.client.attbi.com 29.08.03, 07:37
      Ja bylem a wlasciwie przejezdzalem przez Luxemburg ale na chwile zamknelem oczy
      i jak je otwarlem okazalo sie ze jestem juz w Niemczech
      • kvik Re: Luxemburg 29.08.03, 07:52
        a nie byla to juz polska ?
    • Gość: Maresz Re: Luxemburg IP: dell:* / 192.168.0.* 29.08.03, 08:10
      Byłem przez trzy tygodnie w Luxemburgu 2 lata temu, zbierałem tam winogrona na
      przecudowne wino. Państwo Luxemburg faktycznie jest bardzo małe, ale za to
      bardzo urokliwe, a miasto Luksemburg cudowne. Warto odwiedzić stare lub bardzo
      stare miasto, Katedrę ,rynek. Ceny ogólnie są wysokie, ale np.paliwo było
      tańsze niż w PL, alkohol również. Autostrady bezpłatne i bardzo dobre.
      Przyjemnego pobytu:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka