moniaaa1 28.08.03, 16:55 czy ktoś moze był ostatnio w Luxemburgu, ja wyjeżdżam 01.10 na rok/ może ktos opowie mi coś ciekawego lub ma jakieś doświadczenia? pozdrawiam MMM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maciej Re: Luxemburg IP: *.client.attbi.com 29.08.03, 07:37 Ja bylem a wlasciwie przejezdzalem przez Luxemburg ale na chwile zamknelem oczy i jak je otwarlem okazalo sie ze jestem juz w Niemczech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maresz Re: Luxemburg IP: dell:* / 192.168.0.* 29.08.03, 08:10 Byłem przez trzy tygodnie w Luxemburgu 2 lata temu, zbierałem tam winogrona na przecudowne wino. Państwo Luxemburg faktycznie jest bardzo małe, ale za to bardzo urokliwe, a miasto Luksemburg cudowne. Warto odwiedzić stare lub bardzo stare miasto, Katedrę ,rynek. Ceny ogólnie są wysokie, ale np.paliwo było tańsze niż w PL, alkohol również. Autostrady bezpłatne i bardzo dobre. Przyjemnego pobytu:-) Odpowiedz Link Zgłoś