Dodaj do ulubionych

wychowawca kolonijny

31.08.08, 13:19
Witam,
jeśli ktoś potrzebowałby wychowawcy kolonijnego lub pilota - piszcie na
maila: sylwia121@gmail.com
Obserwuj wątek
    • nataliazal1 Re: wychowawca kolonijny 10.11.08, 13:40
      również jestem wychowawcą kolonijnym z 2letnim doświadczeniem, studentką
      trzeciego roku pedagogiki, interesują mnie przede wszystkim kolonie w Małopolsce
      i na Podkarpaciu.

mój mail : nataliazal1@hotmail.com
      • angellooo Wychowawca kolojnijny, pilot-zainteresowana 09.01.09, 19:36
        Jestem zainteresowana praca na wszelkich wyjazdach-animator, pilot wycieczek (posiadam certyfikat z angielskiego, wiec zagranicznych tez), wychowawca kolonijny, opiekun na zielonej szkole.
        Jestem dyspozycyjna praktycznie caly rok, poniewaz studiuje zaocznie.

Ponadto, mam prawo jazdy, doswiadczenie w wyjazdach, zwiedzilam troche swiata, wiec znam co nie co kulture i zwyczaje poza granicami RP. J. angielski- certyfikat, studentka filologii angielskiej
        j. wloski- podstawy

Prosze o kontakt.

angellooo@tlen.pl
        tel. 510460364, wole jednak e-maile, bo nie zawsze mam czas odebrac telefon.

Pozdrawiam:)
      • nuttka87 Re: wychowawca kolonijny 21.07.09, 15:46
        Jestem studentką Wychowania Fizycznego( we wrześniu mam obronę licencjacką) .
        Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, pracowałam jako wychowowacą
        kolonijny oraz odbywałam praktyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Jestem osobą
        odpowiedzialną, otwartą, energiczną , łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi .tel.
        0698667078, e-mail: mala-87@wp.pl
    • gosiak-86 Re: wychowawca kolonijny 28.02.09, 15:31
      Ja także szukam pracy na wakacje w charakterze wychowawcy kolonijnego. Mam 22
      lata. Jestem studentką IV roku pedagogiki na KUL-u, mam doświadczenie w pracy z
      dziećmi (dwukrotny wyjazd na kolonie, dwutygodniowe praktyki w szkole
      podstawowej, od ponad roku wolontariat w dziecięcym szpitalu klinicznym),
      oczywiście mam kurs wychowawcy kolonijnego. Lubię dzieci i myślę, że dobrze
      radzę sobie w pracy z nimi. Jestem kontaktowa, dynamiczna, odpowiedzialna,
      solidna. Bardzo lubię podróżować, znam dobrze Polską część Tatr, a także całkiem
      nieźle Zakopane, ale chętnie wyjadę także w inną część Polski czy świata.
      Ewentualne oferty proszę kierować na adres mailowy: margola86@gmail.com
      • nataliazal1 Re: wychowawca kolonijny 10.03.09, 09:40
        hejka wysyłajcie cv do różnych biur podróży, z całej POlski ja tak robiłam,
        wysyłałam maile i pytałam czy szukają wychowawców, i prosze odezwali się z
        Warszawy a ja mieszkam w Małopolsce i na lipiec mam dwa turnusy zaklepane :) i
        nie ukrywajcie w CV swoich uzdolnień np gry na gitarze, jazdy konnej...
        • nuttka87 Re: wychowawca kolonijny 03.06.11, 15:24
          Jestem studentką Wychowania Fizycznego II stopnia .
          Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, pracowałam jako wychowawca
          kolonijny oraz odbywałam praktyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Jestem osobą
          odpowiedzialną, otwartą, energiczną , łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi .tel.
          698667078, e-mail: agierczycka@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka