smily4kama1
24.02.11, 17:48
Dziewczyny, juz tyle opinii i watkow bylo na tym forum na temat klinik nieplodnosci, ze czuje sie troche zagubiona...
Mieszkam za granica i na razie lecze sie w Novomedice w Myslowicach. Trafilam tam z wielkiego przypadku i mimo ze do tej pory nie moge powiedziec o niej niczego konkretnego, to zbyt duzo negatywnych opinii krazy o tej klinice. Sama mam tez kilka zastrzezen do zalecen mojego lekarza prowadzacego.
No i chcialabym zmienic klinike. Chcialabym moc zaczerpnac innej opinii lekarskiej ale nie chcialabym trafic gdzies z przypadku.
Do tej pory Invimed i Novum obilo mi sie o uszy i zostalo w pamieci, ale co Wy mozecie polecic?
Nie mam ograniczen jesli chodzi o miasto w ktorym znajduje sie klinika, gdyz i tak bede latac zza granicy, wiec to nie problem.
Dzieki za odpowiedzi