Gość: Iwona
IP: 212.160.79.*
17.08.01, 19:11
Pod koniec września wybieram się na IVF do Białegostoku. Jeżeli się nie uda, to
kolejne podejście chciałabym zrobić w Pradze. Słyszałam wiele dobrego. Czy ktoś
zna może adres, telefon, miał może kontakt z kliniką i ma wyrobione zdanie na
ten temat. Piszcie proszę.