Gość: nowa IP: 193.138.110.* 22.10.04, 14:27 Od miesiaca biorę ten lek. Jakie są po nim szanse na ciąze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oliwe Re: clostilbegyt 22.10.04, 14:31 To zależy jak jajniki na niego zareagują. Bo różnie z tym bywa. może reakcji wogóle nie być, więc zwiększa się dawkę, może urosnąć pęcherzyk ale nie pęknąć, a w końcu może dojść do hiperstymulacji dlatego ważne jest by gin jednocześnie cię monitorowal. Może też być piękna owulacja, po ktorej bez problemu zajdziesz w ciążę. Życzę tego ostatniego scenariusza. Odpowiedz Link Zgłoś