Dodaj do ulubionych

clostilbegyt

IP: 193.138.110.* 22.10.04, 14:27
Od miesiaca biorę ten lek. Jakie są po nim szanse na ciąze?
Obserwuj wątek
    • oliwe Re: clostilbegyt 22.10.04, 14:31
      To zależy jak jajniki na niego zareagują. Bo różnie z tym bywa. może reakcji
      wogóle nie być, więc zwiększa się dawkę, może urosnąć pęcherzyk ale nie pęknąć,
      a w końcu może dojść do hiperstymulacji dlatego ważne jest by gin jednocześnie
      cię monitorowal. Może też być piękna owulacja, po ktorej bez problemu zajdziesz
      w ciążę. Życzę tego ostatniego scenariusza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka