Dodaj do ulubionych

juz po IUI

IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl 27.10.04, 13:14
Hej..3dni temu mialam IUI, strasznie sie balam, ale juz po..
W 11 dniu mialam USG owulacyjne, wyszly dwa jaja jedno 17, drugie 19mm, i
endo bodajze 8mm, tego samego dnia dostalam zastrzyk z pregnylu, a 13 dnia
byl zabieg. Na usg juz po IUI, wyszlo, ze jeden pecherzyk pękł, a drugi jakis
plaski - nie rozumiem dleczego i skad sie zrobił płaski. Nie wiem zasadniczo
czy IUI miala sens, bo skoro jeden juz byl po peknieciu, a drugi jakis dziwny.
Nastawienie tez mam takie , ze chyba raczej nie udalo sie..Jest mi tak smutno
i tak przykro, chociaz moze nie przesadzac trzeba calej sprawy??? Przeciez to
dopiero sie okaze czy jest OK czy do bani.Jak sie uda to za niecale 4 tyg.
kolejne podejscie...Ech..
Jeszcze jedno na jakiej podstawie gin moze stwierdzic ze po Pregnylu
pecherzyki pekna tego a tego dnia, czy ma sens robienie IUI juz popeknieciu??
Jak mozna utrafic akurat w owulacje???? przeciez takich strzalow moze byc
wiele..a za kazdym razem bedzie albo grubo przed albo po...
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • elusia76 Re: juz po IUI 29.10.04, 01:19
      Cześć, ja jestem dopriero przed inseminacją, a i nawet przed HSG, więc zbyt
      doświadczona nie jestem, ale pamiętam, że gin mówił mi, że jajeczko po
      pęknięciu jest zdolne do zapłodnienia jeszcze przez 24 godziny. Im później tym
      mniejsze prawdopodobieństwo, ale przecież jest. Tak mi się coś przypomina z
      tego co mówił, zanim wyszedł wrogi śluz..
      Więc może nie jest wszystko stracone???? Chyba kurcze lekarze wiedzą co robią???
      Pozdrawiam i życzę wszystkim zaciążenia (które pragną oczywiście!) Elusia
    • sandra123 Re: juz po IUI 29.10.04, 07:53
      Celina ! Idziemy prawie równo. Ja też po IUI - miałam wczoraj. Przed tym
      miałam zrobione USG i pęcherzyki ( 5 w prawym i 3 w lewym) nie pękły. Gin.
      jednak stwierdził że robimy bo są bardzo duże i jak pękną i spadną prosto w
      kałużę nasienia, to tym lepiej. Cienkie endo 7,6 - martwi mnie.
      Gin. kazał ponownie przyjść w sobotę zrobimy USG i zobaczymy czy pękły i
      ewentualnie powtórzymy IUI.

      Pisz co się u Ciebie dzieje.
      Pozdrawiam i trzymam kciuki,
      s
      • cyrkonia2 Re: juz po IUI 29.10.04, 11:06
        Czesc Sandro..z tego co wiem leczymy sie u tego samego gina...trzymam za Ciebie
        kciuki (za siebie tez) i zycze powodzenia
        Pozdrawiam Celina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka