Gość: celina
IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl
27.10.04, 13:14
Hej..3dni temu mialam IUI, strasznie sie balam, ale juz po..
W 11 dniu mialam USG owulacyjne, wyszly dwa jaja jedno 17, drugie 19mm, i
endo bodajze 8mm, tego samego dnia dostalam zastrzyk z pregnylu, a 13 dnia
byl zabieg. Na usg juz po IUI, wyszlo, ze jeden pecherzyk pękł, a drugi jakis
plaski - nie rozumiem dleczego i skad sie zrobił płaski. Nie wiem zasadniczo
czy IUI miala sens, bo skoro jeden juz byl po peknieciu, a drugi jakis dziwny.
Nastawienie tez mam takie , ze chyba raczej nie udalo sie..Jest mi tak smutno
i tak przykro, chociaz moze nie przesadzac trzeba calej sprawy??? Przeciez to
dopiero sie okaze czy jest OK czy do bani.Jak sie uda to za niecale 4 tyg.
kolejne podejscie...Ech..
Jeszcze jedno na jakiej podstawie gin moze stwierdzic ze po Pregnylu
pecherzyki pekna tego a tego dnia, czy ma sens robienie IUI juz popeknieciu??
Jak mozna utrafic akurat w owulacje???? przeciez takich strzalow moze byc
wiele..a za kazdym razem bedzie albo grubo przed albo po...
Pozdrawiam