Dodaj do ulubionych

pytanie o torbiel

03.06.05, 08:42
Moja "nowa ginka" stwierdziła,że czekamy aż się wchłonie i to ,że dostałam @
w 12 dc to traktujemy jak nowy cykl a i torbieli nie leczymy a moja "stara
ginka" jak się z nią spotkałam to stwierdziła,że muszę od zaraz przez
następne 2 tyg. zażywać duphaston a później będzie chciała mnie stymulować.
Dziewczynki o co chodzi , dlaczego jest taka rozbieżność?
Przecież jak jest torbiel to nie ma mowy o stymulacji a duphaston blokuje owu
a kobita dobrze wie,że chcę zajść.
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: pytanie o torbiel 03.06.05, 08:50
      wersja z Duphastonem jest lepsza,tylko ja bym poczekała po tym ze stymulacją
      • ksara4 Re: pytanie o torbiel 03.06.05, 09:37
        ja miałam torbiel, dostałam lutenyl, potem clomifen i duphaston przez 2
        miesiące, więc chyba takie torbiele nie mają znaczenia przy stymulacji? teraz
        też miałam na jednym torbiel po clo, a drugi pękł i owu ,i kazała mi brać
        duphaston, bo to pomaga na wchłonienie torbieli.
        • miska_malcova Re: pytanie o torbiel 03.06.05, 09:38
          ja bralam Duphaston, aby torbiel się obsuszyla i wchlonela

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka