cleodark
03.06.05, 08:42
Moja "nowa ginka" stwierdziła,że czekamy aż się wchłonie i to ,że dostałam @
w 12 dc to traktujemy jak nowy cykl a i torbieli nie leczymy a moja "stara
ginka" jak się z nią spotkałam to stwierdziła,że muszę od zaraz przez
następne 2 tyg. zażywać duphaston a później będzie chciała mnie stymulować.
Dziewczynki o co chodzi , dlaczego jest taka rozbieżność?
Przecież jak jest torbiel to nie ma mowy o stymulacji a duphaston blokuje owu
a kobita dobrze wie,że chcę zajść.