Dodaj do ulubionych

41dc @ nie ma

21.08.07, 15:36
bardzo prosze o rade w internecie szukałam jakis informacji na mój
problem ale niestety nic nie znalazła, otóż u mnie jest 41 dziecń
cyklu pierwszy test ciążowy robiłam 31dc oczywiście z rannego moczu
wyszedł negatywny, drugi robiłam 41dc i tez negatywny,Wczesniej w
dniu @miałam leciusieńkie plamienia ale za to brzuch cały czas bolał
ale to taki ból do zniesienia.Prosze o pomoc doradzcie nie mam
narazie pieniędzy na gi,a nie wiem co robic?bo w sumie po co robic
bete skoro testy nie wyszły?czy któras tak miala?prosze o pomoc,acha
żadnych leków nie brałam
Obserwuj wątek
    • finka77 Re: 41dc @ nie ma 21.08.07, 15:58
      a jakie zawsze miałas cykle ,moze masz problem z prl
      ja tez kiedys miałam długie cykle nawet 50 dniowe i okazało się że mam bardzo
      wysoka prolaktyne.
      a bete to moze jednak zrob czasem testy mogą nie pokazac jeszcze ciąży moze
      miałas pozno owu .
      Pozdrawiam
      • kasia780 Re: 41dc @ nie ma 21.08.07, 16:22
        dzieki za podpowiedz cykle zawsze miałam jak w zegarku,jak mi sie
        spozniały to najwyżej 2 dni i to bardzo rzadko.Ale troszke sie
        uspokoiłam że to nic poważnego bo już myślałam o torbielach i innych
    • kasia780 Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 09:47
      dziewczyny @nadal nie ma prosze czy któraś tak miała?
      • woz Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 10:15
        to moze po prostu zrob bete. czytalam na forum dziecko ze dziewczyny
        pomimo negatywnych testow byly w ciazy
      • ririki Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 10:16
        Kolejnego sikańca nie ma sensu robić! Kasiu leć zrobić betę! Możesz
        być mile zaskoczona!
    • tark Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 11:01
      ja tez tak mialam w ostatnim cyklu. trwal 48dni. a wczesniejsze w miare
      regularne. prolaktyne i inne hormonki mam w normie.
      cykl prawdopodobnie wydluzyl mi sie ze wzgledu na stres i przepracowanie.....
      wprawdzie poszlam do ginekologa i dal mi luteine na wywolanie. ale bralam dwa
      dni i dostalam okresu.....
    • tymonka30 Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 12:13
      W ciąży nie zawsze testy wychodzą, wiarygodna jest tylko beta!
      Po drugie cykl zawsze się może z jakiegoś powodu rozregulować nawet
      jak do tej pory było jak w zegarku.
      Czyli 50 na 50.
    • kachaa17 Re: 41dc @ nie ma 22.08.07, 14:46
      ja tak miałam z miesiac temu i okazało się, ze wyhodowałam sobie
      wielką torbiel. Teraz jetsem na tabl. antykoncepcyjnych, żeby się
      jej pozbyć. Wiem jakie to wkurzające. Musisz isć do ginekologa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka