kasia780
21.08.07, 15:36
bardzo prosze o rade w internecie szukałam jakis informacji na mój
problem ale niestety nic nie znalazła, otóż u mnie jest 41 dziecń
cyklu pierwszy test ciążowy robiłam 31dc oczywiście z rannego moczu
wyszedł negatywny, drugi robiłam 41dc i tez negatywny,Wczesniej w
dniu @miałam leciusieńkie plamienia ale za to brzuch cały czas bolał
ale to taki ból do zniesienia.Prosze o pomoc doradzcie nie mam
narazie pieniędzy na gi,a nie wiem co robic?bo w sumie po co robic
bete skoro testy nie wyszły?czy któras tak miala?prosze o pomoc,acha
żadnych leków nie brałam