Dodaj do ulubionych

do kasiaczek 78

19.03.08, 19:02
Witaj a ja znowu z pytaniem, mam nadzieję że nie będziesz mnie miała
dość ale nie mam się kogo doradzić. @ niby przyszła dzis rano, piszę
niby bo to jest tylko takie "brudne" brązowe plamienie, nie jest tak
jak było zawsze, zaczaynam mocno się denerwować a u Ciebie jaka
była? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kasiaczek78 Re: do kasiaczek 78 20.03.08, 09:55
      witaj smile u mnie pojawila sie w sb okolo godzinki 16-ej, a skonczyla
      we wtorek. takze jak dla mnie bbb krótka, niby normalna ,jesli
      chodzi o kolor itd. Ale pierwszy raz odkąd mam @ zupełnie jej nie
      czułam. Nic. Zero bólu brzucha.
      A u Ciebie możliwe ze brązowe plamienie dzis lub jutro przekształci
      sie w standardowa @.
      A ile dni póżniej przyszła i ile po odstawieniu duphastonu?
      Pozdrawiam
      • marlena1991525 Re: do kasiaczek 78 20.03.08, 16:23
        Witaj dziękuję za odpowiedź wczoraj rozmawiałam ze swoim
        ginekologiem powiedział że wszystko jest dobrze, a to że nie
        przyszła o czasie to dlatego iż duphaston wydłużył II cykl, dziś już
        @ ma normalny kolor. U mnie @ przyszła 9 dni po odstawieniu
        duphastonu a 3 dni później niż normalnie. Ale pojawił się następny
        problem bo teraz nie wiem jak mam liczyć ten cykl czy od wczoraj od
        plamienia czy od dziś kiedy już wygląda normalniej. w tym cyklu
        miałam zacząć stosować testy owulacyjne ale też nie wiem co brać pod
        uwagę standardowe cykle czy ten przedłużony. Jak rozwiązałam jden
        problem to pojawiły się nastepnesmile Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka