Gość: certuska
IP: *.lentex.com.pl
08.08.05, 09:19
Hej,
Szukam przyjemnego neclegu w oloicach Snadomierza, przy okazji jeśloi ktoś
mógłby doradzić co warto zwiedzić, gdzie pojechać. Chcemy tam pojechać tam na
długi weekend z 4 letnim dziekiem .
Kasia