Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 23:44 Piękne miasto...za rok będzie jeszcze piękniejsze a gdy starówka będzie gotowa...........po prostu Stolica Podbeskidzia, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj