Dodaj do ulubionych

Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. Budzow

19.01.07, 18:10
Zdecydowanie nie polecam pensjonatu Topór- Murzasichle ul.Budzowa 2
Ostrzegam przed tym pensjonatem, bo mają dość ciekawą strone i reklamują się wszędzie. Pokoje są bardzo małe, nie ma żadnych półeczek, a szafa maleńka. Górne oświetlenie bardzo słabe, nie było też żadnych lampek, więc jeśli ktoś chciał poczytać to niestety nie mógł. TO jescze byłoby do przeżycia ale stan łazienek już nie. Łazienka była SKANDALICZNA- wiecznie zatykający się i śmierdzący sedes, prysznic bez zasłonki i z rozpadającą sie ścianką, permanentny brak ciepłej wody. Nie było gdzie położyć przyborów toaletowych-żadnych półeczek i krzywa umywalka, z której wszystko zjeżdżało, nie mówiąc o tym, że miejsca było tyle, że z ledwością można było sie obrócić. Jedzenie było oszczędnościowe- na cztery śniadania tylko raz była wędlina; gdy był twarożek to nie było wtedy mleka z płatkami. Głownie podawano stary, zeschły ser żółty i dżem. Jeśli chodzi o obiadokolację to tak chudego rosołu w życiu nie jadłam. Posiłki były ledwo ciepłe. Zdecydowanie odradzam ten pensjonat. Za te pieniądze naprawdę można mieszkaći jeść w lepszych warunkach. P.S. Zadnych atrakcji które reklamują na swojej stronie typu np.stół pinpongowy nie było .
Obserwuj wątek
  • Gość: andrej Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: 91.82.128.* 10.11.14, 11:45
   To chyba nie ten sam obiekt, który posiada najwyższe oceny w Murzasichlu na TRIP ADVISOR i innych bardzo wiarygodnych portalach:

   www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g652073-d6226753-Reviews-Topor_Pension-Murzasichle_Lesser_Poland_Province_Southern_Poland.html
   Albo jest to jakaś pomyłka albo autorka jest poprostu złośliwą istotą, która z zemsty zamieszcza takiej oszczerstwa.
   • nchyb Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B 12.11.14, 15:40
    Andreju, podany przez Ciebie link zawiera w sumie tylko 5 ocen, wszystkie są ok, ale wszystkie z tego roku, a konkretnie z kilku ostatnich miesięcy. A Ty odnosisz się do postu sprzed prawie 8 lat!
    Więc teksty o zemście lub oszczerstwie brzmią tu zabawnie...
    • Gość: malin7 Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: *.static.chello.pl 10.01.18, 19:24
     dokładnie ten
   • nchyb Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B 13.11.14, 10:43
    > P ADVISOR i innych bardzo wiarygodnych portalach:

    i przy okazji, a na jakich jeszcze bardzo wiarygodnych portalach są te pozytywne opinie poza trip advisorem? bo jakoś znaleźć nie mogę... holidaycheck nic, booking nic, co jeszcze polecasz (poza nocowanie), gdzie te super opinie są?
   • to18 Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B 12.01.18, 18:20
    Może w 2014 mieli dobrze oceny, bo wyczyścili...
  • Gość: antonio Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.18, 20:49
   A ja polecam pod warunkiem że jest się alkoholikiem i ma się nieślubne dzieci
  • Gość: michal bialek Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.18, 21:16
   michal bialek wciaga rogale
   • Gość: papaaaaj Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: 185.161.200.* 10.01.18, 23:05
    Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, niniejszy regulamin określa zasady, na jakich użytkownicy Internetu mogą korzystać z Serwisu Wykop.pl.
    Treści zamieszczane w Serwisie Wykop.pl są dostępne dla wszystkich korzystających z Internetu, chyba że z opisu danej funkcjonalności wprost wynika inaczej, jednakże z pełnej funkcjonalności Serwisu Wykop.pl mogą korzystać tylko zalogowani Użytkownicy.
    Serwis Wykop.pl udostępniając swoje zasoby systemu teleinformatycznego umożliwia przechowywanie danych przez Użytkowników. Spółka nie jest inicjatorem przekazu danych ani nie wybiera odbiorcy przekazu danych, jak również nie wybiera ani nie modyfikuje informacji zawartych w przekazie.
    Dostęp do treści w Serwisie Wykop.pl oraz korzystanie z jego funkcjonalności opisanych w Regulaminie nie podlega żadnym opłatom. Warunkiem uzyskania dostępu do funkcjonalności Serwisu Wykop.pl jest skorzystanie z urządzenia komunikującego się z Internetem i wyposażonego w powszechnie używaną przeglądarkę internetową, a w przypadku Użytkowników – również posiadanie konta poczty elektronicznej działającego na dowolnym serwerze (inny niż tymczasowy lub anonimowy).
    Spółka może świadczyć inne usługi związane z Serwisem Wykop.pl, których rodzaje i warunki świadczenia (w tym ewentualna odpłatność) określane są w odrębnych regulaminach przedkładanych do akceptacji osobom chcącym skorzystać z tych usług.

    Konto – wydzielone dla danego Użytkownika w Serwisie Wykop.pl strony internetowe, gdzie zbierane i prezentowane są informacje o działaniach Użytkownika w Serwisie Wykop.pl. Jeden Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto w serwisie Wykop, chyba, że Spółka wyrazi zgodę na kolejne.
    Regulamin – niniejszy regulamin.
    Serwis Wykop.pl – internetowy serwis prowadzony w domenie wykop.pl przez Spółkę, będący platformą komunikacyjną przeznaczoną do wymiany informacji, opinii i spostrzeżeń dotyczących treści dostępnych w sieci Internet.
    Spółka – spółka Wykop spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zakręt 8, kod pocztowy 60-351 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000280651, dla której dokumentacja przechowywana jest przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, posiadająca NIP 779-230-88-51 oraz numer REGON 300556633, z którą Użytkownik może kontaktować się pod adresem biuro@wykop.pl.
    Użytkownik – osoba zarejestrowana w Serwisie Wykop.pl.
    Wykopalisko – prowadzony w Serwisie Wykop.pl katalog przeznaczony dla nowych Znalezisk.
    Znalezisko – zamieszczany przez Użytkownika w Serwisie Wykop.pl link do wybranej przez niego strony internetowej wraz z odpowiednim utworzonym opisem.

    Zarejestrować się w Serwisie Wykop.pl mogą tylko osoby fizyczne, które ukończyły trzynaście lat. Użytkownikami nie mogą być przedsiębiorcy, chyba że Spółka wyrazi na to zgodę.
    W celu dokonania rejestracji należy podać w odpowiednim formularzu dostępnym w Serwisie Wykop.pl co najmniej: nazwę, pod jaką Użytkownik zamierza występować w Serwisie Wykop.pl (login), adres e-mail (inny niż tymczasowy lub anonimowy) oraz hasło, zaakceptować Regulamin. Po wypełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym na podany w nim adres e-mail zostanie wysłana wiadomość wskazująca sposób potwierdzenia rejestracji oraz inne wymagane prawem informacje.
    Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności Serwisu Wykop.pl po podaniu loginu i hasła (logowanie).
    Użytkownicy mają dodatkową możliwość logowania się w Serwisie Wykop.pl z wykorzystaniem ich danych dostępowych pochodzących z serwisów zewnętrznych, które każdorazowo są wskazane na stronach Serwisu Wykop.pl. Serwisy zewnętrzne mogą przewidywać dodatkowe warunki skorzystania z takiej opcji. Pierwsze takie logowanie (o ile nie następuje po rejestracji w Serwisie Wykop.pl w sposób opisany w powyższym punkcie 3.2.) połączone jest z akceptacją Regulaminu. Wykonanie tych czynności jest traktowane jako rejestracja w Serwisie Wykop.pl.
    Dokonanie aktywacji oznacza zakończenie rejestracji, z tą chwilą dochodzi do zawarcia pomiędzy Użytkownikiem a Spółką umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach określonych w Regulaminie i polegających na zapewnieniu Użytkownikowi możliwości korzystania z Serwisu Wykop.pl w sposób opisany w Regulaminie w odniesieniu do danego Konta.
    W wyniku rejestracji dla Użytkownika tworzone jest Konto. Informacje na Koncie Użytkownik może uzupełnić o własne dane, przy czym dane te może w każdej chwili usunąć.
    Użytkownik ma wgląd wyłącznie do informacji jawnych dotyczących kont pozostałych Użytkowników.
    W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w punkcie 3.5 powyżej, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Użytkownik może skorzystać, określone są w pouczeniu, stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Użytkownikowi, jeżeli wykonał on jakąkolwiek czynność w ramach Serwisu Wykop.pl, w szczególności: zamieścił, ocenił (oddał głos) lub skomentował Znalezisko.

    Użytkownicy mogą zamieszczać w Serwisie Wykop.pl wybrane przez siebie Znaleziska.
    Każde Znalezisko umieszczane jest w Wykopalisku i przedstawiane do oceny innym Użytkownikom.
    Użytkownicy mogą oceniać dane Znalezisko oddając na nie głos pozytywny ("wykop") albo negatywny ("zakop"). Użytkownik może oddać na dane Znalezisko tylko jeden głos. Zarówno głos pozytywny, jak i negatywny może być cofnięty. Lista osób głosujących umieszczana jest na liście przy danym Znalezisku.
    Jeżeli Znalezisko zdobędzie odpowiednią liczbę głosów, zostanie przeniesione do katalogu prowadzonego na stronie głównej Serwisu Wykop.pl (zostanie "wykopane"). Jeżeli nie nastąpi to w terminie 24 godzin od umieszczenia Znaleziska w Wykopalisku - Znalezisko nie może trafić na główną stronę Serwisu Wykop.pl. W szczególnych przypadkach Znalezisko może zostać pozbawione możliwości przeniesienia na stronę główną Serwisu Wykop.pl przed upływem 24 godzin od umieszczenia Znaleziska w Wykopalisku.
    Użytkownicy mogą w każdej chwili skomentować dowolne Znalezisko, jak również odpowiadać na zamieszczone już komentarze.
    Znaleziska mogą być oceniane również po zamieszczeniu ich w katalogu na stronie głównej Serwisu Wykop.pl.
    Użytkownikom może zostać udostępniona funkcja pozwalająca na komentowanie lub ocenianie innych treści zamieszczanych w Serwisie Wykop.pl oraz funkcja pozwalająca na wymianę informacji, opinii i spostrzeżeń dotyczących treści dostępnych w sieci Internet.

    Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników w ramach Serwisu Wykop.pl, a także cel tych działań, powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności zakazane jest dostarczanie przez Użytkownika treści o charakterze bezprawnym.
    Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania, w tym za treści, jakie zamieszcza w Serwisie Wykop.pl.
    Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:
    wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl
    wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety,
    treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,
    treści naruszających dobra osobiste (w szczególności wizerunku) lub prawa autorskie osób trzecich,
    treści o charakterze pornograficznym.
    Niedozwolone jest zamieszczanie w Serwisie Wykop.pl linków do stron internetowych, na których zawarte są treści, o których mowa w punkcie 5.3. powyżej.
    Użytkownik poprzez umieszczenie dan
  • Gość: Pan Jaweł Makig Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: 195.136.40.* 11.01.18, 21:10
   Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.

   Stękanie ćwiczącego lewicę Kinera dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. Białek automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Kinera. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej części ciała oglądając zdjęcia białkowej połowicy na fejsbuku. Nie mylił się. Czuł jednak dziwaczną dumę połączoną z rozbawieniem, które przyniosła mu owa wizja.
   ,,Puk puk".
   Pierwsza myśl - Elfik32. Ku...szcze, które zrobiłoby wszystko za status moderatora w serwisie.
   Białek poczuł się ważny. Myśl o zdradzie żony przerodziła się w pewność, że w tę sobotnią noc powstaje dziecko, na które po badaniach DNA nie musiałby wyłożyć ani grosza. Zatliła się w jego biednym umyśle żądza zemsty. Ocknąwszy się wstał i nonszalancko otworzył drzwi.

   Elfik32. Czarna owca rodu Steckich stała w progu oparta o framugę ze swoim ku...kim uśmieszkiem woźnej. Baletki, krótka spódniczka i motzno zarysowany dekolt jaśniały kontrastującą z nocnym krajobrazem bielą. - wstawiona jak zwykle - pomyślał Białek.
   Elfik położyła palec na ustach. Białek domyślił się, że odseparowany od świata zewnętrznego Kiner nie usłyszał pukania aktywnej wykopowiczki, która właśnie przyniosła im kanapki. Spod granicy niemieckiej.
   Elfik sprawnie zzuła obuwie i figlarnie mrugając ruszyła w stronę Kinera. Białek podążał wzrokiem za opalonymi stópkami zmierzającymi w stronę McKinera, nie mogąc powstrzymać wewnętrznego rozbawienia. Za chwilę miał wyjść na jaw fakt, którego nikt z pracowników wykopu osobiście nie widział, choć był świadom jego istnienia. Fakt, który miał zburzyć spokój Kinera na zawsze.
   Elfik wczołgała się pod biurko i sprawnie wyskoczyła po drugiej stonie. Kiner wybałuszył oczy i odskoczył w tył z naprężonym kutasem w ręku. - Ale...
   Spojrzenia Białka i Kinera spotkały się. Kiner był zażenowany całą sytuacją, o czym świadczył wyraźny rumieniec na jego aryjskiej twarzy.
   Śmiech Elfika rozniósł się po pomieszczeniu.
   - Mała pała jak na administratora. - powiedziała Elfik, ledwie powstrzymując śmiech. Kiner spąsowiał bardziej. Ręce machinalnie powędrowały w stronę rozporka, gdy podchmielona Elfik rzuciła się w tę samą stronę.
   - Zostaw. - powiedziała stanowczo.
   Zaskoczony Kiner wypuścił pytonga z ręki. Dziesięciocentymetrowy organ bezwładnie opadł lekko kołysząc się na boki, gdy Elfik doskoczyła do sparaliżowanego grubaska niczym wygłodniała kura i stanowczym ruchem opuściła nieco za duże spodnie. Od czasu nieudanego eksperymentu z rurkami Kiner powrócił bowiem do starych nawyków, co ułatwiło wykopowiczce zadanie.
   - Jesteś pijana. - wystękał, gdy Elfik chwyciła go za lekko przywiędniętą pałę i chichocząc zaczęła prowadzić w stronę Białka, który obserwował sytuację z zaciekawieniem. Programista nie protestował jednak zbyt zaciekle. Był to pierwszy raz, kiedy kobieca ręka spoczęła na jego wypustce. Było to niewątpliwie ciekawe doznanie, gdyż sam Kiner zdawał się zapomnieć o dziwnych okolicznościach, w jakich doszło do tego przełomowego momentu.
   Białek nie mógł już powstrzymać rozbawienia, obserwując zesztywniałego Kinera kroczącego za dzierżącą jego orzeszek Elfikiem. Wybuchnął serdecznym śmiechem, mimowolnie puszczając krótkiego bąka o dosyć wysokiej tonacji.
   - Przepraszam, - rzekł Białek przez łzy - ale nie bardzo rozumiem sytuację.
   Elfik puściła kinerowe przyrodzenie i kołysząc biodrami powoli podeszła do administratora o podkrążonych od pracoholizmu oczach, zalotnie kręcąc loczek wydłubany spod natapirowanej burzy blond włosów.
   - Nie planowałam tego. Zawsze byłam spontaniczna. - wyszeptała prowokacyjnie, gmerając już teraz palcami w okolicy guzików różowej koszuli Białka.
   (...)
   Największa kurewna wykopu postanowiła zabawić się sama. Sięgnęła ręką po trzonek od łopaty, która była maskotką serwisu i zaczęła nim jeździć po wargach sromowych. Śluz gęsto skapywał na podłogę, a Elfik pociągała się za sutki, wijąc się jak piskorz po tanich panelach. Trzonek wszedł w luźną jamę Elfika jak w masło. Prawdopodobnie nie czuła niczego, a choć starała się zwrócić na siebie uwagę przez jęki i udawane podniecenie, Białek i Kiner byli zajęci sobą. Spojeni w jedność dochodzili właśnie razem, o czym obwieścił światu pierwotny ryk rudego programisty. Zmęczony m__b od razu wyszedł z Kinera, racząc się widokiem ciepłego jeszcze ciasteczka z kremem. Na pożegnanie przytulił się do mięciutkiego tyłeczka kolegi, który dostarczył mu wiele satysfakcji. I - jak podpowiadała mu intuicja - miał dostarczyć jeszcze nieraz. Kutas Białka pokryty był lekko kałem, lecz Kiner sprawnie sobie z tym poradził, naprędce zlizując brązową maź z mięknącego już ch...a administratora wykopu. - Byłeś zajebisty, nikt mnie jeszcze tak nie jebał. - powtarzał zmęczonym głosem Kiner. - Zdejmij skarpetki, chcę ci podziękować jeszcze bardziej.
   Zdziwiony Białek zsunął białe stopki z nóg, po czym Kiner rzucił się do ssania dużego palca. Znudzona Elfik naprędce znalazła się obok niego, próbując zmieścić w ustach jeszcze więcej palców, by zyskać sobie przychylność Białka. Ten zaś był w siódmym niebie. Nie spieszyło mu się już do domu tak, jak kilka godzin wcześniej. Kiner wykorzystał rozmarzenie kolegi, by na koniec usiąść mu na twarzy i zmusić go do ssania swoich kulek. W oczach Białka pojawiły się pierwsze ślady przywiązania, co bardzo Maćka wzruszylo. Nie zepsuło tej chwili nawet faux-pas Elfika, która odepchnięta zapachem stóp Białka zwymiotowała na jego nogi. Życie w serwisie już nigdy nie miało być takie samo.
   • aynr Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B 02.04.21, 13:41
    Nie nabijajcie popularności dystrybutorowi materiałów pedofilskich - Michałowi Białkowi.
  • lowicz.fotograf Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B 14.01.18, 00:49
   Także nie polecam!
  • Gość: John Assey Re: Odradzam- Pensjonat TOPÓR - Murzasichle ul. B IP: 41.222.179.* 30.12.22, 09:20
   und$74.5 million USD which will be mail to your house address. Therefore for the purpose to avoid double payment on the delivery,
   You are required to make the administrative payment of $500 for the FUND RELEASED ORDER CERTIFICATE through BITCOIN OR GIFT CARDS
   to our issuing officer at the bank to enable us make the delivery to your designate home address today.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka