25.10.03, 14:46
hej jeżeli ktoś ma wolne miejsce i jedzie w kierunku rzeszowa (dnia 30 lub
31 października) to byłbym wdzięczny za podwiezienie(przynajmniej na jakimś
odcinku). jestem studentem pwr
kontakt most6@wp.pl lub tel.692100383
pozdrowionka krzysiek
Obserwuj wątek
    • most3 Re: stop 26.10.03, 10:09
      zapomniałem dodac ze trasa to wrocław - rzeszów. hejka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka