most3
25.10.03, 14:46
hej jeżeli ktoś ma wolne miejsce i jedzie w kierunku rzeszowa (dnia 30 lub
31 października) to byłbym wdzięczny za podwiezienie(przynajmniej na jakimś
odcinku). jestem studentem pwr
kontakt most6@wp.pl lub tel.692100383
pozdrowionka krzysiek