Dodaj do ulubionych

Nocleg w Poznaniu

21.02.14, 12:34
Polecam apartament na wynajem - bardzo blisko Targów, świetnie wyposażony. www.elefantimmo.com
Obserwuj wątek
      • 3agata009 Re: Nocleg w Poznaniu 23.04.15, 13:40
        Nie poznać ale również województwo wielkopolskie. W połowie drogi między Piłą, a Szczecinkiem znajduje się Sypniewo. Początkiem tego roku wybraliśmy się na ferie zimowe do obiektu o nazwie Centrum Activ. W ośrodku znajduje się m.in. baseny siłownie. Cały obiekt jest utrzymany w bardzo dobrym klimacie, a ceny korzystne. Wybieramy się tam również na weekend majowy, ponieważ w zimie nie mieliśmy okazji skorzystać z oferowanych tam spływów kajakami smile
    • marta.jan Re: Nocleg w Poznaniu 15.07.14, 12:25
      Ja mogę polecić stronę, na której znajdziecie apartamenty i mieszkania w całej Polsce i nie tylko. Jest to doskonała alternatywa dla drogich hoteli i myślę, że wygodniejsza opcja zakwaterowania - najważniejsza jest przecież swoboda, a w takim mieszkaniu można poczuć się jak w domu.
      Można także dokonać rezerwacji online oraz wyliczyć cenę pobytu czy obejrzeć zdjęcia obiektów.
      Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.casa24.pl
    • krjarzyna Re: Nocleg w Poznaniu 01.09.14, 11:44
      Hotelu - Kasztel u Gostla to 4 komfortowe pokoje dwuosobowe i apartament rodzinny. Urządzone w klasycznym stylu, funkcjonalne i przytulne. Każdy z nich ma swój charakter, nawiązujący do pobliskich atrakcji turystycznych i krajobrazowych. Apartament o łącznej powierzchni 112 m2 to idealne miejsce dla całej rodziny. Aneks kuchenny, salon, dwie sypialnie i bezpośrednie wyjście na taras herbaciarni pozwolą Wam cieszyć się sobą przez cały pobyt. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę (wraz z linią kosmetyków i ręcznikami), telewizor LCD, szybki, bezprzewodowy Internet. A na śniadanie przepyszna, najlepsza w poznaniu gęsina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka