Dodaj do ulubionych

London Aquarium

IP: *.batory.org.pl / 192.168.30.* 27.05.02, 14:19
Czy ktoś z Was wie, ile kosztuje wstęp do akwarium w Londynie ? Czy kupuje się
jeden bilet na wszystko, czy można oglądać (i płacić) wybiórczo ? Interesują
mnie przede wszystkim rekiny.
Będę wdzięczna za odpowiedź, nie mogę jakoś tych informacji znaleźć w
internecie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka