Gość: Kowal
IP: *.nowosci.com.pl
18.10.02, 15:22
Chciałbym w połowie stycznia spedzić parę dni w Libercu. Może ktoś z
forumowiczow poleci mi jakiś pensjonat lub prywatną kwaterę (dwuosobowy
pokój), w miarę niedaleko od tras naricarskich??
Z góry dziękuje
rkowalski@interia.pl