IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 18.11.03, 18:44
Co znaczy in care of w aplikacji?
Pomórzcie!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • hannamay Re: dv-2005 18.11.03, 21:20
      ja nie wiem o jaka aplikacje ci chodzi ale podaj kontekst .. to pomoge.

      Zwykle "care of" jest uzywane przy adresowaniu, w skroconej wersji c/o - jesli
      osoba do ktorej wysylasz przesylke/list mieszka u kogos innego, lub wysylasz pod
      adres firmy, w ktorej dana osoba pracuje. Wszystko po to, aby listonosz nie
      zwrocil danego listu do nadawcy ze wzgledu na zly adres.

      Np. Wysylasz do mnie przesylke na adres firmy:

      hannamy
      c/o sandstone art studio
      5672 Barrington Ave.

      pozdrawiam!
      • Gość: Mer Re: dv-2005 IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 21.11.03, 19:56
        W aplikacji o zielona karte

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka