kazis 03.06.09, 20:37 Szukam noclegu na Bornholmie dla 2 osób. Może macie jakieś namiary na tani dobry nocleg? Podaję też pryw. kazis@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj