krolewna_fiona
21.07.04, 18:32
zimno jak diabli, z nad morza wszyscy uciekają, a te łosie jeszcze windują
ceny :/ W zeszłym roku o tej porze (mimo upalnnego lata!) nie było problemu
ze znalezieniem kwatery za 20 zł. A w tym roku? 30 i więcej. Żadko zadrza się
za 25 zł... Czyzby efekt wejścia do UE?
Dla mnie polscy nadmorscy prywaciarze mogą się wypchać ze swoją ofertą :(
Pojadę sobie gdzie indziej. A co!