Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia z Chorwacji

12.07.17, 22:05
dla wypoczywających nad Bałtykiem. U nas 34 stopnie, słoneczko świeci cały dzień. Krystaliczna woda 26 stopni. A jak u was? Czy mam czego żałować bo w ostatniej chwili zamieniłem Bałtyk na Adriatyk.
Obserwuj wątek
   • ja.s.i.u Re: Pozdrowienia z Chorwacji 15.07.17, 13:45
    Dziwnie stawiasz temat. Moim marzeniem jest w przyszłym roku wybrać się do Bułgarii. Wiesz czemu? Bo nigdy w Bułgarii nie byłem. Że na Kanary mógłbym jechać? Ale ja na każdej wyspie tam byłem, w tym roku w Wielkanoc Gran Canaria, za 3 tygodnie 10 nocy w dobrym hotelu po raz kolejny na Teneryfie. Właściwie, to całą południową Europę znam nieźle, a w Bułgarii nie byłem, stąd moje marzenie, by tam pojechać.

    A w Karwi w zeszłym roku było naprawdę fajnie. Oprócz Karwi była Portugalia, były też Kanary (Lanzarote) i wiesz, w Karwi było fantastycznie. Może dlatego, że z rodziną, że z najbliższymi.

    Dlatego z mojego punktu widzenia, chyba masz czego żałować, bo Bałtyk potrafi być bardzo fajny.
   • ja.s.i.u Re: Pozdrowienia z Chorwacji 16.07.17, 10:53
    kobalt_x to nie snobstwo. Dorwał się taki do ciepłego morza i niczego innego nie widzi.

    Nie widzi na przykład, że musi rozłożyć matę w tłoku na betonowym nabrzeżu, albo na ostrych kamieniach. Że piachu na lekarstwo, a wchodząc do wody musisz od razu płynąć, bo przy skałach, czy nabrzeżu głęboko. Wiem, widziałem jak to wygląda, widziałem poranione od kolców jeżowców nogi. Wszędzie w plażowych butach.

    I to jest właśnie odpowiedź na zadane pytanie: "Czy mam czego żałować". Piasku przede wszystkim!
  • ziemba2 Re: Pozdrowienia z Chorwacji 21.07.17, 00:19
   Czy masz czego żałować, nie wiem, zależy co kto lubi.
   Jak lubisz tułać się autem 15 godzin, ciągnąc ze sobą z Polski zgrzewki piwa i kiełbasę w słoikach, leżeć na słomianej macie z Lidla na betonowym chodniku przy 34 stopniach, to pewnie warto.
   Ja tam wolę pensjonat nad Bałtykiem, dzieci bardziej zadowolone, wyżywienie All, krystalicznie czysta woda jest w basenie przy plaży ( 26 stopni ) chyba, że wieje to przechodzimy na kryty.
   Zamki z piasku budujemy na plaży i tak przez 2 tygodnie. No, jeszcze parę wycieczek aby uatrakcyjnić im pobyt.
   Ja bym się w życiu nie zamienił.
  • kobalt_x Re: Pozdrowienia z Chorwacji 22.07.17, 16:23
   Chorwację warto pozwiedzać ale po kamienie i jeżowce można do tańszej Albanii pojechać. Tak prawdę mówiąc to z tego co pamiętam na plażach różnych mórz dużo ludzi leży i najwyżej się wodą ochlapie. Bywało, że się nieswojo czułam, bo ja pływam. Po co komuś wyższa temperatura wody do chlapania?
   • ametystowa.pani Re: Pozdrowienia z Chorwacji 10.08.17, 15:52
    Oj ale ktoś się chciał pochwalić tym wątkiem:) To jakieś osiągniecie być w Chorwacji? Raz rozważałam Chorwację jak musiałam ograniczyć wydatki na wakacje. Była najtańsza. Mieszkam nad naszym polskim morzem. A teraz tutaj jest naprawdę fajna pogoda, sporo się dzieje. Dużo lepszy czas na wakacje dla osób spragnionych wody niż te upały na południu. Ale namawiać nie trzeba, tu i tak turystów mamy masę. Czuje się też ten klimat/luz wakacyjny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka