marmon29 07.06.05, 09:14 31 dzień cyklu, wczoraj blada kreska, a dziś spadek tempki, co o tym sądzicie?? Cykle 29/33 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gocha500 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 09:17 ojjjc to moze oznaczac ze bedzie @@@@@@!!!!a o ile ci ta tempka spadla???? Odpowiedz Link
marmon29 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 10:24 z 37,25 na 37,15 testu dziś nie robiłam mam zamiar zrobić jutro rano, a może dziś wieczorem ?? Odpowiedz Link
edyta0 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 10:26 Zrób jutro - będzie bardziej wiarygodniejszy. Oby był szczęśliwy! Odpowiedz Link
portalegre Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 10:28 To nie jest chyba duzy spadek. Mozna go wytlumaczyc chocby bledem pomiaru. Odpowiedz Link
sabi35 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 09:19 Czytałam, że kreska pojawiła się u ciebie po 15 minutach. Wiele testów pokazuje cienie kresek, dlatego nie należy ich odczytywać po 10 minutach. Robiłaś jeszcze jakiś inny? Odpowiedz Link
agabilinska2 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 09:20 NA ILE SPADŁA CI TA TEMPKA?, to niestety moze oznaczac ciotke Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 09:24 kreska pojawiła się po 15-stu minutach???? oj Marmon... robilaś drugi test? powiedz, ze robiłaś... Odpowiedz Link
maga785 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 13:31 Moze cie to pocieszy ale robiłam pierwszy test na dodatek z popołudniowego moczu tydzien przed @ i po kilku godzinach wyszła bladziusienka kreska.Tak jak pisali na tescie pre-test nie odczytałam wyniku jako pozytywnego byłam przekonana ze nie jestem w ciazy.Mierzyłam dalej temperature miałam przed @ 38,9,brzuch bolał mnie jak na @ wiec byłam przekonana ze zaraz sie pojawi.W dniu spodziewanej @ nie pojawiła sie,poszłam do apteki zrobiłam test Quick-view i od razu pojawiła sie piekna rozowa kreseczka.Pani doktor powiedziała mi pozniej ze juz pierwszy test wskazywał nawet po tak długim czasie ciaze tylko stezenie hormonu było bardzo niskie.Podobnie pisze na opakowaniu tego drugiego testu.Powiedziała mi takze ze nie koniecznie nalezy sugerowac sie temperatura,bo ta moze sie zmieniac z roznych powodow.Ja mam teraz temp 36,6 bedac w 6 tygodniu ciazy,a przed @ miałam albo 36,8 albo 36,9 czasami 37,2.Zrob koniecznie drugi test i głowa do gory. Odpowiedz Link
kawka74 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 13:02 spadek nie jest zbyt duży, ale robienie testów zbyt wcześnie to wielki błąd i dodatkowe cierpienie. Może ta Twoja blada kreska stanie się tłustą krechą, a może za dzień lub dwa dostaniesz @. Tempka raczej na to nie wskazuje, przynajmniej na razie, ale z następnym testem się wstrzymaj jeszcze ze dwa dni. Odpowiedz Link
gocha500 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 13:35 ejjjj spadek jest malutki!!!!!!!!!jakby ci spadlo do 36.7 to moglabys siemysle niepokoic!!!!!ale tak to spoko!!!!!!!nooo ja mysle ze ci sie udalo!!!!! Odpowiedz Link
marmon29 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 16:20 hej chyba zwariuję z tego niepokoju brrrrrr najchetniej dzis bym zrobiła ten test, ale poczekam do jutra juz nie mam siły na następne cykle, dlaczego my sie musimy tak męczyć? ps.u mnie z ta tempka to różnie bywa, w ostatnich 2 cyklach przed @ wcale mi nie spadła, do d... to mierzenie odkad biore bromek i luteine dzieki kochane za wsparcie M. Odpowiedz Link
marmon29 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 20:21 aby do jutra rano, pewnie się wyjaśni - oby a jak było u innych z tymi bladymi kreskami czy one Wam też wychodziły na pre tescie po dłuższym czasie i czy wtedy zaszłyście???? podpowiedzcie proszę Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 20:30 ja robiłam pre-test i mi wychodziły blade, ale po 3 minutach..i zaszłam za każdym razem kiedy wyszedł pozitiw. ale zaznaczam po 3 minutach...no nic Trzymamy kciuki do jutra tak? Odpowiedz Link
marmon29 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 07.06.05, 22:14 tak do jutra, trzymajcie kciuki, z góry dziekuje M. ps. może ktos jeszcze miał bladzioszki? Odpowiedz Link
lidek0 Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 08.06.05, 07:39 sprawdź betę, to najwiarygodniejsze. Odpowiedz Link
rybcia.rybcia Re: 31 dzień cyklu, blada kreska, a dziś spadek t 08.06.05, 08:30 marmon29 i jak robilas test? Odpowiedz Link
pszczolaasia nie czymaj nas w niepewności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.06.05, 09:36 się odezwij.... Odpowiedz Link
kawka74 Pisz, kobieto :) 08.06.05, 10:55 bo my tu uświrkniemy (jak mawiała moja babcia) z ciekawości Odpowiedz Link
marmon29 Re:hej 08.06.05, 22:45 hej przepraszam nie miałam dostępu dziś do neta, jak na złość, ale nie mam dobrych wieści, co prawda @ nie przyszła jeszcze, ale moja tempka spadła do 37 a to u mnie oznacza zblizającą się @, no i zrobiłam po południu Quicka dla pewności i jedna kreska -na tym teście nie było nawet cienia więc czekam na @ Wam życzę w tym cyklu większego powodzenia będę trzymać za was kciuki żeby chociaż wam sie udało w najbliższym testowaniu, bo ja pewnie teraz dopiero za jakieś 32 dni jak @ jutro przyjdzie a przyjdzie pa pa kochane Odpowiedz Link
gocha500 Re:hej 09.06.05, 07:30 odpowiedzialam ci juz w innym poscie ze ci wspolczuje-ale tez mysle ze testy moga sie mylic!!!!!czemu nie zrobilas bety!!!!!!!!!!marsz zrobic bete bo jak pojdziesz na hsg a okaze sie ze bylas w ciazy to se bedzizessz w brode plula!!!!!beta,beta i jeszcze raz beta!!!!!! slyszalam na forum ciaza ze niektorym w 6tc nie wyszedl jeszce test!!!!!! Odpowiedz Link
agabilinska2 Re:hej 09.06.05, 08:19 jak spadła do 37 to przecież nic nie znaczy , nie przesadzaj , a teścik ? włóż go do szuflady i cieeeerpliwie czekaj! boli ci e coś małpowato? jakieś inne objawy? trzymam kciuki Odpowiedz Link
mia80 Do marmon 09.06.05, 08:27 A kiedy mogło dojść u ciebie do zapłodnienia??? Podczas owulacji? Odpowiedz Link
agabilinska2 mia80 nie rozumiem pytania? 09.06.05, 08:32 przecież nie ma innej mozliwości musiała mieć owulację żeby mogło dojść do zaplodnienia, więc mozliwości jest kilka, jako, że nie wiemy dokładnie w ktorym momenncie akurat znajduje się jajeczko w jajowodzie toteż z tego powodu tak trudno określić najwłaściwszy moment do zapłodnienia, wiec nawet jeżeli jest w ciąży podejrzewam, że nie bedzie w stanie odpowiedzieć ci na to pytanie chyba, że miala monitoring to wtedy powie ci w którym dniu było to najbardziej prawdopodobne, pozdrawiam aga Odpowiedz Link
marmon29 Re: mia80 nie rozumiem pytania? 09.06.05, 21:58 tak miałam monitoring, ale jak przewidziałam po temperaturze @ dzis przyszła jednak mierzenie tempki sie przydaje pzdr wszystkich ps.jaka szkoda że nie mogę w pracy z wami pogadać,mam sporadycznie dostęp do neta. Odpowiedz Link