Dodaj do ulubionych

nowy blog górski

24.04.12, 01:20
Dziki Beskid Niski jaki jest naprawdę? Zaglądnijcie na bloga i poczytajcie o dwudniowej beskidzkiej wyrypie z Krynicy przez Lackową do Wysowej i dalej...zapraszam na marekowczarz.pl/przez-beskid-hanczowski-z-krynicy-do-wysowej/ Marcogor
Obserwuj wątek
    • marcogor Re: nowy blog górski 08.05.12, 22:23
      Był ktoś, albo słyszał o Magurze Spiskiej? Pasmo zawieszone między Tatrami, a Pieninami dostarcza niezwykłych przeżyć widokowych! Panoramy z tych gór urzekną każdego, zresztą zobaczcie sami...marekowczarz.pl/magura-spiska-na-poczatek-dlugiej-majowki/
    • kornel-1 Re: nowy blog górski 09.05.12, 07:59
      Bardzo sympatyczny tekst.
      40-kilometrowa dwudniowa wyrypa to nie przelewki.

Kornel
      Przypomniała mi się moja wędrówka ze Staszkiem, jakieś 20 lat temu, kiedy to idąc z Nowego Targu w Bieszczady, błąkaliśmy się po tej okolicy. Jakież było nasze zdziwienie, gdy, idąc na skróty, zobaczyliśmy, po raz drugi tego dnia (sic!) cerkiew w Izbach ;-)
    • marcogor Re: nowy blog górski 16.05.12, 23:41
      Niezwykłe miejsca Beskidu Sądeckiego, sielankowe krajobrazy, sielskie klimaty, urokilwe pejzaże i zapierające dech w piersiach widoki, chcecie to zobaczyć na własne oczy?Zapraszam do mnie na bloga...marekowczarz.pl/przez-12-szczytow-beskidu-sadeckiego-w-jeden-dzien/
    • noclegiwgorach Re: nowy blog górski 20.06.12, 10:50
      www.slonecznapolska.pl/agroturystyka-ochotnica-gorna-noclegi-gorce-tatry.htm
      NOCLEGI w górach. Pysznie, tanio. Cena: nocleg+wyżywienie 35zł od osoby. POLECAM! :)
      www.eholiday.pl/noclegi-vb0234.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka