Gość: Magda
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
17.08.06, 21:45
Witam,
Mam pytanie , mianowicie czy ktoś się orientuje jak jest z komunikacją z
Zawiercia do Podlesic, ale we wzesniu i w sobote? Czy tylko PKS? Jest jakas
alternatywa?
Z góry dziekuje
Pozdrawiam
Magda