Dodaj do ulubionych

dojazd do Podlesic

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.08.06, 21:45
Witam,

Mam pytanie , mianowicie czy ktoś się orientuje jak jest z komunikacją z
Zawiercia do Podlesic, ale we wzesniu i w sobote? Czy tylko PKS? Jest jakas
alternatywa?
Z góry dziekuje

Pozdrawiam
Magda
Obserwuj wątek
    • Gość: Adek Re: dojazd do Podlesic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 21:59
      Jak ja pamiętam do nie bardzo.
      Śmigaliśmy stopem.
      Możesz jeszcze ....wyskoczyć z PKP na centralnej magistrali -)
      żart oczywiście

      only pksem
      • Gość: Magda Re: dojazd do Podlesic IP: *.aster.pl 18.08.06, 09:46
        Dzięki:)

        Pozdrawiam
        Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka