Gość: balcerek
IP: 66.98.130.*
07.01.04, 23:14
Widzialem dzis ogloszenie o sprzedazy 2-letniej Octavii L&K. Full-wypas,
jakis czip czy cos (co to w ogole jest?), klima, poduszki powietrzne, lakier
czarny metalik, ABS i inne bajery. Co to w ogole znaczy L&K? Luksus i cos?
Dobrze mysle?
Zainteresowalo mnie to auto, bo cena wydaje sie korzystna. Za prawie nowke
passata z pelnym wyposazeniem musialbym dac z kilkaset tys. wiecej. Co o tym
myslicie? Brac?