Gość: Rafik Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.rect.uni.torun.pl 19.04.11, 10:21 @khk: Po prostu sądząc po kosmicznej cenie C6 obawiam się że tu może być dwójka z przodu ceny. Już C5 za 120tys. to lekka przesada. A co do jakości, to sądząc po ostatnich występach VW w moim prywatnym wydaniu nawet Tata będzie lepsza, więc francuskie tym bardziej. Link Zgłoś
Gość: zpider666 Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.dream.net.pl 19.04.11, 10:27 ja kupiłem c5 za 86 tyś. (cena wyjściowa 116tyś) - kto kupuje auto bez rabatu (flotowego, rocznikowego etc.) jest ciężkim frajerem. chociaż ten deesik też będzie miał cenę początkową w granicach 150-160 tysi Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.fr.schneider-electric.com 19.04.11, 11:30 Oczekuj w luksusowych warunkach na pomoc drogową ! Link Zgłoś
Gość: Czujny Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.opera-mini.net 19.04.11, 11:42 to złom jest, to francuz Link Zgłoś
Gość: th Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.gaz-system.pl 19.04.11, 14:04 Szczerze mówiąc, to jestem mocno rozczarowany. Bryła niczym nie zaskakuje. Nie rozumiem dlaczego DS5 jest dużo mnieszy niż C5? Gdzie tu sens? Design wnętrza jest może kosmiczny, ale auto dalej się nie dorobiło banalnego uchwytu na napoje (bo ten który jest w C5 w podłokietniku, to jakiś chory żart). Brak hydro (jeśli to prawda) kompletnie dyskwalifikuje to auto jeśli jego cena wyjściowa będzie w granicach 150-170 tys. Generalnie auto wyglada jak ociosany C4 Picasso i więcej ma z tego modelu niż z limuzyny. Wielkie rozczarowanie!!!!!!! Link Zgłoś
Gość: th Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.gaz-system.pl 19.04.11, 14:13 Citroen na stronie firmowej podaje, że auto ma 452 cm... Link Zgłoś
Gość: 22 Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.04.11, 14:32 "dalej się nie dorobiło banalnego uchwytu na napoje" Z USA tlusty John Link Zgłoś
Gość: th Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.gaz-system.pl 19.04.11, 14:40 22 - jak kupisz takie auto i będziesz robił 5k km miesięcznie to pogadamy. Jakoś uchwyt w Mondeo czy Avensis to nie stanowił problemu dla projektantów. Link Zgłoś
Gość: gigs Re: DS5 - tym razem crossover IP: 79.97.97.* 19.04.11, 15:51 biedne polaczki mysla ze w europie to same wieśwageny jezdza hahahah Link Zgłoś
Gość: Danyy Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.olsztyn.vectranet.pl 19.04.11, 17:35 @Rafik Już po twoich wypowiedziach, domyślam się jaki masz gust - skoro zachwycasz się 5 GT - sprawdź czy przypadkiem nie brakuje ci kilku cm w spodniach... A co do ceny C6 zapewne chciałbyś ją za darmo otrzymać ... nie rozumiem jak to auto NOWE [bez rabatów itp.]z segmentu E może być warte poniżej 200k ?? wytłumacz mi gdzie znajdę coś takiego. Link Zgłoś
Gość: 22 Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.04.11, 18:41 Jak bede robil 5k miesiecznie to bede patrzyl na droge nie popijal Coca-Cole. Link Zgłoś
Gość: stanczyk Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.11, 21:26 wszyscy sie fotografuja na tle Szahraju.. wielki kapital przenosi sie do żółtodziobych/.... .. auto niebrzydkie, ale nie-porywające.. DS6 (metropolitan concept) bedzie najbardziej excytujący , jeżeli powstanie.. Link Zgłoś
Gość: hydro.doktor Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.4-4.cable.virginmedia.com 19.04.11, 22:47 póki co mi sie b. podoba! karoserii brakuje jednak trochę czegoś, czy raczej Czegoś... sam nie wiem. Pewnie liczyłem na coś bardziej ponadczasowego. Mam tylko nadzieję, że kolejne c6 nie pójdzie w tym kierunku... Niemniej jednak wielkie brawa dla Citroena za odwagę w projektowaniu samochodów, które nie wyglądają jak "samochód obok" i pozwalają się lubić/kochać mimo pewnych niedoskonałości. // zawieszenie musi być hydro. Link Zgłoś
Gość: Arkadiusz Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.europe.hp.net 27.05.11, 10:25 Samochod moze byc, ale nawiazywanie do prawdziwej DS-y to raczej dla tej ostatniej profanacja. DS-a byla piekna, rewolucyjna i super komfortowa. Nowe DS4 to nie ta klasa pod kazdym wzgledem. W kazdym razie zycze powodzenia dla Citroena. Link Zgłoś
Gość: tak tak Re: DS5 - tym razem crossover IP: *.ice-net.pl 01.05.12, 01:02 mają być opinie ,a nie żale zazdrosnych właścicieli zdezelowanych trupów zza odry.w angielskim programie moto autorzy porównywali ds5 z nowym mondeo ,stwirdzili że stylistycznie ford .-to antyk Link Zgłoś