Gość: Rowerzysta
IP: 62.233.164.*
17.05.04, 06:52
Sobota godz. 21,30 miejsce akcji Warszawa rondo przy dw. zachodnim.
Przed sznurem samochodów (jadących z woli na ochotę) przejeżdza rowerzysta.
Głupek jeden jedzie na czerwonym świetle, a jego rowerek nie ma nawet pół
światełka.
Żałowałem że mam nowy samochód. Inaczej chetnie bym go strącił :-))