Dodaj do ulubionych

sie skubany zaczaił ;-)

IP: *.aster.pl 17.04.07, 19:32
no normalnie
z przyczajki mnie
zaatakował!
trzeba uważać... i to
BARDZO :-O
www.youtube.com/watch?v=yqb7FhPvhMI
Obserwuj wątek
    • Gość: special greg Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.chello.pl 17.04.07, 20:36
      Swietnie jezdzisz-zero cackania sie w korkach.Ja to bardziej uwazam,jak np dwa
      tiry stoja obok siebie to strasznie sie boje ze jakis mnie nie bedzie widzial i
      mnie przyniecie..
      • Gość: rychoo Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:41
        znowu siekiura jest zawalidroga - nic nowego .
        • Gość: dude Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:59
          Uwazaj siekiera bo ktos sie moze zacząc interesować a te filmiki to swietny
          materiał dowodowy może być.
          • Gość: siekiera77 Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.aster.pl 17.04.07, 22:31
            Gość portalu: dude napisał(a):

> Uwazaj siekiera bo ktos sie moze zacząc interesować a te filmiki to swietny
            > materiał dowodowy może być.

dude, a one te filmiki
            to co niby mogą udowodnić?
            że co???
            i kto sie nimi zacznie interesować
            oprócz tych 23 000 (prawie)
            :-)
            www.youtube.com/watch?v=OlhfhznoJ7w
        • Gość: siekiera77 Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.aster.pl 17.04.07, 22:09
          Gość portalu: rychoo napisał(a):

> znowu siekiura jest zawalidroga - nic nowego

milcz pipko! :-D
      • Gość: siekiera77 Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.aster.pl 17.04.07, 22:13
        Gość portalu: special greg napisał(a):
        Ja to bardziej uwazam,jak np dwa
        > tiry stoja obok siebie to strasznie sie boje ze jakis mnie nie bedzie widzial i
        > mnie przyniecie..

grzesiek, stojący tir to
        cie przygniecie
        jak mocny wiatr zawieje... ;-)

trzymaj gume na asfaldzie!
    • Gość: tatajacek und kopen w dupen IP: *.red-acceso.airtel.net 17.04.07, 22:30
      niestety tez.
    • mariusz-ef Re: sie kie ra 17.04.07, 22:42
      cos mi sie wydaje ze w TVN TURBO poświęcą Siekierze specjalne wydanie programu
      UWAGA PIRAT
      w programie nie bedzie placzliwych policjantow przejetych ratowaniem szarotki
      gorskiej na terenach pomorza, tylko najlepsze kawalki Siekiery (tzn jego
      filmow, bo ktos jeszcze pomysli ze moze tu kawalek reki, tam watrona a gdzie
      jeszcze nerka..)
      • Gość: siekiera77 Re: sie kie ra IP: *.aster.pl 17.04.07, 22:48
        jak sypna kasą
        to kto wie?

może Bkinga nabende...
        :-D
        • Gość: hmm Re: sie kie ra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 23:02
          a gdyby ktoś tak omijał otwartą kratkę na deszczówkę ?
          • Gość: siekiera77 Re: sie kie ra IP: *.aster.pl 17.04.07, 23:10
            hmmm?
            a gdyby wy...waliło mi
            przednia gumę?
            albo
            sie urwał łańcuch?
            albo
            plama oleju sie znienacka
            rzuciła pod koła
            albo
            wasza matka tu właśnie
            przez jezdnie przechodziła?!
            i nie mówcie mi że
            nie macie matki!
            :-D
            • Gość: Ala Re: sie kie ra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 08:43
              Powiem krotko:

Uwazaj na Siebie, bo ni chcialbym Ci zapalc forumowaego znicza, a Twoja jazda
              szczegolnie po miescie to igranie ze smiercia, przeciez co drugi katamaraniarz
              to Nas nie widzi
              • Gość: yamasz Re: sie kie ra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 21:11
                no to był dobry filmek musze przyznać. W kilku miejscach było 'na grugość
                lakieru' nie sądziłem że busa taka wąska jest ;]
                A o siekiure sie nie ma co martwic, wszak głupi ma szczęście. ;o)
                • Gość: lysout Re: sie kie ra IP: *.centertel.pl 18.04.07, 21:56
                  chłopie - jak ci się 3ma 20 cm lakier?????????????????????.
                  • mariusz-ef Re: sie kie ra 18.04.07, 22:16
                    lakier ne brud, sam nie odpada
                    • Gość: wojtexc Re: sie kie ra IP: *.globalconnect.pl 18.04.07, 22:19
                      obejrzalem i... co w tym filmiku takiego niezwyklego? zwykla jazda w korku z
                      jaka ma sie doczynienia na codzien..
                      tak nawiasem nie ma to jak supermoto w takich korasach, nie trzeba rzezbic jak
                      ta suszara na dwoch pierwszych biegach, heheheh
                      • Gość: siekiera77 xtc IP: *.aster.pl 18.04.07, 22:27
                        no twoje superduperhipermoto
                        to
                        nawet ze skejterem
                        w rynnie wygrało
                        bo buse to łyka
                        na mokrym suchym i jakim tylko zechce
                        torze kartingowym!!! :-D

aha... heheheheheheh
                        • Gość: wojtexc Re: xtc IP: *.globalconnect.pl 20.04.07, 01:08
                          Gość portalu: siekiera77 napisał(a):

> no twoje superduperhipermoto
                          > to
                          > nawet ze skejterem
                          > w rynnie wygrało
                          > bo buse to łyka
                          > na mokrym suchym i jakim tylko zechce
                          > torze kartingowym!!! :-D
                          >
                          >
                          > aha... heheheheheheh

no to kuro stajesz w szranki? wpadasz do szczecina czy ja mam sie zjawic moim sm
                          w wawce? na miescie nie masz szans, pozamiatam cie jak zeszloroczny kurz i tylko
                          nagrywac bedziesz moje dwa wystajace tlumiki jak ci znikaja sprzed ryja miedzy
                          takimi szczelinami ze ty tam nawet na piecho bys sie osral...
                          odkrecacz prostej buahahahah

stawiam kase, wchodzisz cieniasie? :)))
                          • Gość: siekiera77 Re: xtc IP: *.aster.pl 20.04.07, 07:29
                            a masz tam tor kartingowy
                            w Szczecinie
                            ryju? :-O
                            bo w Wawie, mordo
                            nie ma :-D
                            łyknąć to sobie możesz aktimela
                            przed wyjściem do szkoły
                            jak ci mamusia da tę kasę
                            aha... hehehehehehe
                            • Gość: wojtexc Re: xtc IP: 165.72.200.* 20.04.07, 10:38

> a masz tam tor kartingowy
                              > w Szczecinie
                              > ryju? :-O
                              > bo w Wawie, mordo
                              > nie ma :-D
                              > łyknąć to sobie możesz aktimela
                              > przed wyjściem do szkoły
                              > jak ci mamusia da tę kasę
                              > aha... hehehehehehe

ciota! dobry to jestes w nagrywaniu pedalskich filmikow i lansowaniu sie przed
                              malolatami na forum a jak przychodzi co do czego to srasz w gacie leszczu..

nie pij do toru kartingowego bo i na nim na gokarcie dostalbys po duspku..

co do toru to ide o zaklad zes taki leszcze ze jak bym zmienil zebatki to bym
                              cie wycial nawet na poznaniu..

to co stajesz do wyscigu czy dajesz dupy? mozesz wybrac "warsaw trafic jam" lub
                              cokolwiek...
                              • Gość: siekiera77 Re: xtc IP: *.aster.pl 20.04.07, 16:41
                                spierd...j gó..arzu
                                • Gość: okular nie sztuka zabić kruka ale glistę celnąć w p...zde IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.07, 18:00
                                • Gość: wojtexc Re: xtc IP: *.globalconnect.pl 22.04.07, 22:59

> spierd...j gó..arzu

no wlasnie, choc jeszcze pokaz jak na torze konczysz dyskusje cipo..
                                  • Gość: siekiera77 Re: xtc IP: *.aster.pl 22.04.07, 23:12
                                    Gość portalu: wojtexc napisał(a):
                                    > no wlasnie, choc jeszcze pokaz jak na torze konczysz dyskusje cipo..

do szkoły smrodzie
                                    i uwazaj na lekcjach
                                    języka polskiego
                                    CHOĆ tyle skorzystaj
                                    CHODZĄC do szkoły
                                    chyba że zerówka przed tobą...

www.youtube.com/watch?v=5URNJ6hpawQ
                                    • Gość: siekiera77 Re: xtc IP: *.aster.pl 23.04.07, 09:25
                                      a na tym torze możesz sie
                                      pościgać
                                      www.youtube.com/watch?v=vwuO0-DoliI:-D
                                      • Gość: siekiera77 Re: xtc IP: *.aster.pl 23.04.07, 09:27
                                        www.youtube.com/watch?v=vwuO0-DoliI

tak ma być :-D
                  • Gość: nyorker dziekuje IP: *.dyn.optonline.net 19.04.07, 05:12
                    jako, ze dolegala mi dzis mala chandra, postanowilem poprawic sobie nastroj i
                    obejrzec jedna z dawno nie widzianych produkcji siekiery. podszedlem do rzeczy z
                    tym wieksza ciekawoscia, ze wypowiedzial sie lysout.
                    i nie zaluje ani sekundy poswieconego czasu. nic bowiem nie wywoluje tak
                    zdrowego smiechu, jak wyczyny forumowego ghost ridera. odkreca koles tam, gdzie
                    nawet jumbo jet by otworzyl i do tego malo nie wiechalby w trawe. jesli jedzie
                    chodnikiem, to tez musi byc szeroki i bez kraweznikow; najlepiej, jesli gdzies w
                    oddali stoi jakis widz. bo siekiera lubi, kiedy dziwia sie jego odwadze. to
                    bardzo pozytywna cecha, bo na forum zawsze beda pojawiac sie dzieciaki, ktorym
                    rodzice przed sprzetem kupili komputer. ma wiec komu dzielny siekiera imponowac
                    i zawsze cieszyc sie bedzie wdziecznym, posikanym audytorium. wesole jest zycie
                    siekiery i wesole jest ogladanie, jak dzielnie przebija sie przez warsow traffic
                    jam. szczesliwie dla siekiery, wszyscy forumowicze to wiesniaki i zaden nie wie
                    co to traffic. a ten w warszawie jest wyjatkowo ciezki. fakt, ze siekiera nie
                    zdrapal sobie lakieru zakrawa na magie. przemyka dzielne chlopicho poza pasami i
                    miedzy autami niczym kubus puchatek z nozem kuchennym przez trawe na
                    wimbledonie. prawdziwy kuba rozpruwacz; prawdziwy ghucio rider. jeden
                    ciasniejszy zakret w wyjezdzie z parkingu i ghucio nie wyrobil. ale ubaw:)))))))
                    ubaw i zdumienie, bo dziwne, ze przecietny forumowicz sledzi wyczyny siekiery z
                    wyschnietym gardlem, a jeden mariuszek_ef sie zmoczyl. cuda niewidy, ale
                    smieszne. a warszawa to takie wielkie, zatloczone miasto.:)))))))

ide o zaklad, ze watek przekroczy 30 postow. to najlepsze forum na swiecie!
                    • Gość: siekiera77 Re: dziekuje IP: *.aster.pl 19.04.07, 07:59
                      no ciotka!
                      za ten orgazm
                      możesz swojemu preziowi
                      zrobić dobrze albo
                      na ochotnika zgłosić sie
                      na misje stabilizacyjną.

no i trzy słowa do ciebie
                      wal sie palancie :-)
                • Gość: siekiera77 Re: sie kie ra IP: *.aster.pl 18.04.07, 22:33
                  Gość portalu: yamasz napisał(a):

> no to był dobry filmek musze przyznać. W kilku miejscach było 'na grugość
                  > lakieru' nie sądziłem że busa taka wąska jest ;]
                  > A o siekiure sie nie ma co martwic, wszak głupi ma szczęście. ;o)

gupi???!!!!, gupi????!
                  ja to se jeszcze zawsze
                  walne kielicha
                  dla kurażu
                  i dopiero wtedy... :-)
                  bo pijany ma jeszcze więcej szcześcia
                  niż gupi!
                  www.youtube.com/watch?v=sL7nc-t93Z8
              • Gość: siekiera77 Re: znicze forumowae IP: *.aster.pl 19.04.07, 00:54
                Gość portalu: Ala napisał(a):

> Powiem krotko:
                >
                > Uwazaj na Siebie, bo ni chcialbym Ci zapalc forumowaego znicza, a Twoja jazda
                > szczegolnie po miescie to igranie ze smiercia, przeciez co drugi katamaraniarz
                > to Nas nie widzi

tak mi mów
                tak mi rób ;-)
                Alu...
                dobrze że jesteś optymistką :-) - "co drugi"

www.youtube.com/watch?v=tb114Vs8tM4
                • Gość: Rychoo Re: znicze forumowae IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:08
                  Brawo dla siekiury , moze z powodzeniem cigac sie z chinskimi skuterkami , ma nawet szanse :D ( jesli skuterman da mu fory )
                  • Gość: siekiera77 rysiunia!! IP: *.aster.pl 19.04.07, 09:37
                    dołącz szybciutko do grupy!
                    dzisiaj Pani zaprowadzi
                    was do parku
                    żeby dzieci zobaczyły
                    jak wiosna budzi
                    przyrode do życia :-)
    • Gość: goska Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 80.48.49.* 19.04.07, 10:34
      Obejrzalam i mi sie tam bardzo podoba :D Sama z checia bym sobie tak
      pojezdzila... :) Pozdrawiam
      • Gość: nyorker Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.dyn.optonline.net 19.04.07, 14:42
        wystarczy zapodac sobie pavulon i wsiasc na rower.
        • Gość: goska Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 80.48.49.* 19.04.07, 14:57
          rowera niestety nie posiadam ;] ale moze jakas hulajnoga w piwnicy sie
          znajdzie... :P
          • Gość: nyorker Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 70.19.14.* 19.04.07, 18:26
            jakby nie probowal, tych dwoch fajtlapow zawsze mozna polaczyc w jednym watku.

> rowera niestety nie posiadam ;] ale moze jakas hulajnoga w piwnicy sie
            > znajdzie... :P

jesli posiadasz ledwie hulajhujke, to miast wcielac sie w siekiere, mozesz
            wcielic w ciele mariuszka_ef. to on zaslynal na forum opisem machania noga
            podczas szalenczej jazdy motocyklem:

"Zaraz jest zakręt w prawo i na tym zakręcie mijam samochód podczas gdy z
            przeciwka ktoś jechał! Było jednak trochę miejsca. Za chwilę miajm 2
            ciężarówki z piaskiem. Hamują, skręcają w prawo. W zasadzie mógłbym poczekać,
            bo i tak zwolniłem, ale... wyprzedzam! W tym momencie widzę, ze przez okno
            kierowca mi macha bym się zatrzymał. Po chwili już wiem czego! Ciężarówki
            skręcały w prawo, a z prawej wyjeżdżał passat. Ciężarówki nie mogłby by
            wjechać tam gdzie chciały dopóki pasek tam stał, więc go puściły!
            Na kursie kolizyjnym był więc pasek, i byłem ja. Na szczęście manetka miał
            jeszcze trochę ruchu. Odruchowo podniosłem prawą nogę :) tak jakbym miał za
            chwilę poczuć na niej zderzak passata."

zrodlo:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=28703848&a=28703848
            no a tutaj sam mariuszek; okaz zdrowia i stylu:))))))):

img150.imageshack.us/my.php?image=moto2ap.jpg

(jeszcze dwa posty do 30)
            • mariusz-ef Re: sie skubany zaczaił ;-) 19.04.07, 18:42
              chcialbys znowu chepnac dzide, nie?
              • Gość: nyorker 30 IP: 70.19.14.* 19.04.07, 18:47
                naucz sie, analny mariuszku, zamieszczac zrodla. inaczej nigdy nie przestaniesz
                byc trollem. dawno juz nie szperalem w tych historiach, w ktorych podkulasz
                ogon i znikasz na miesiace w obliczu konfrontacji:). mescizna...:))))

ze mnie to jest prorok:)
                • mariusz-ef Re: 30 19.04.07, 19:03
                  no przeciez sam pisales ze lubisz chepac dzide
                  • Gość: nyorker Re: 30 IP: 70.19.14.* 19.04.07, 19:27
                    w porzadku. kiedy i gdzie, zajaczku?
                    ja wiem, kiedy i gdzie napisales, ze nie odwazylbym sie czegos powiedziec ci
                    prosto w oczy, a potem, gdy nadarzyla sie okazja, puscilo ci velcro na ktorym
                    masz siusia i zniknales na pare miesiecy. siekiera to jeszcze przekona jakies
                    dzieciaki, ze jezdzi i ze jest taki fajny koles z niego. ty do swojej meskosci
                    jestes w stanie przekonac ledwie literacka postac w rodzaju jolki.
                    raz jeszcze, mariuszku: kiedy i gdzie napisalem? link?
                    • mariusz-ef Re: 30 19.04.07, 19:37
                      w zeszlym roku pisales ze lubisz chepac
                      i ze czesto chepiesz
                      • Gość: nyorker Re: 30 IP: 70.19.14.* 19.04.07, 19:40
                        slabo, analny mariuszku. ty puszysty trollu:)))
                        • mariusz-ef Re: 30 19.04.07, 19:49
                          a to to juz mnie nie interesuje czy lubisz slabo czy mocno chepac dzide
                          chepaj se na zdrowie

kolega Nyorker
            • Gość: goska Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 80.48.49.* 19.04.07, 21:56
              Widze ze "Pan" sie na zartach nie zna... Wy sie tutaj umiecie tylko klucic i
              pisackto lepszy, zal Was czytac...
              • Gość: kura_maruda Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.aster.pl 19.04.07, 22:55
                Goska, nie denerwujsie,wiadomo że najlepsiejszy to jest mój japoniec a zarutko
                po nim siekierka i koniec dyskusji!!! :-D

www.youtube.com/watch?v=KI7dkEOLuH0
                • Gość: goska Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 80.48.49.* 20.04.07, 08:30
                  ja sie nie denerwuje.. tylko nie rozumiem jednego obojetnie kto co napisze na
                  forum to od razu jest bluzgany albo wysmiewany... to juz nie mozna napisac nic
                  od siebie? to po co jest to forum? zeby wszyscy sie wymadrzali i klócili kto
                  lepiej jezdzi, a jak ktos cos napisze co wam sie nie podoba to od razu
                  wyzwiski.. ??!!
    • Gość: okular jeszcze ciągle za wolno. IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 23:16
      jak w tytule. filmy mają mało dynamiki. Widać w nim pasję. Akcja niby jest ale
      jej nie ma... Trzeba by Ci się zbliżyć do takiej średniej prędkości przy której
      samochodziarze zmieniając pas nie widzą Cię w lusterkach lub mylnie sądzą że
      jesteś jeszcze daleko - wtedy to dopiero kamera oddaje sedno sprawy, kiedy
      rzucasz motem przy gwałtownej zmianie trajektorii. W cyferbalatach zegarów
      odbija się czasem zarys Twojej sylwetki - no i siedzisz tak sztywno - wiecej
      luzu i będzie wreszcie widowiskowo... wydaje mi się.
      • Gość: nyorker Re: jeszcze ciągle za wolno. IP: 70.19.14.* 19.04.07, 23:27
        > jak w tytule. filmy mają mało dynamiki.

nie zgadzam sie. mozna jezdzic wolniej, a bardziej dynamicznie i widowiskowo.
        wszystko, co siekiera ma do zaoferowania, to jakby krecenie z motocykla na
        centralnej stopce.
        puste i pozbawione sensu lamanie przepisow i obowiazujacych norm to juz totalna
        gownazeria (tego nawet nie da nazwac cynizmem, bo cynizm to przywara ludzi
        doroslych i swiadomych) i gdybym zobaczyl takiego typa to albo dzwonilbym na
        policje, albo - gdybym nie mial przy sobie telefonu - nakopal w dupe.
        jazda miedzy pasami to juz kompletna porazka. nie dosc, ze nie ma tam zadnego
        korka, to jeszcze wlecze sie jakby popychal sie nozkami. obciach.
      • Gość: siekiera77 Re: jeszcze ciągle za wolno. IP: *.aster.pl 26.04.07, 00:21
        Gość portalu: okular napisał(a):

> jak w tytule. filmy mają mało dynamiki. Widać w nim pasję. Akcja niby jest ale
        > jej nie ma... Trzeba by Ci się zbliżyć do takiej średniej prędkości przy której
        >
        > samochodziarze zmieniając pas nie widzą Cię w lusterkach lub mylnie sądzą że
        > jesteś jeszcze daleko - wtedy to dopiero kamera oddaje sedno sprawy, kiedy
        > rzucasz motem przy gwałtownej zmianie trajektorii. W cyferbalatach zegarów
        > odbija się czasem zarys Twojej sylwetki - no i siedzisz tak sztywno - wiecej
        > luzu i będzie wreszcie widowiskowo... wydaje mi się.

wiesz co okular...
        weż sobie te rady... do serca
        kup hajke albo jakis inny
        szybki i cieżki moto
        potem wsiądź na niego swobodnie
        zblizając sie do tych
        jak ty to nazywasz
        średnich prędkości
        i gwałtownie zmieniając trajektorie
        rzucaj motorem tak, żeby w cyferblatach zegarów
        mozna było zobaczyć
        twoją roztańczoną sylwetke :-D
        a zapewniam cie, że bedzie widowiskowo
        i w przyszłym roku
        zmówie za ciebie pare zdrowasiek
        na czestochowskim zlocie :-(
        jestem pewien, że nie wydaje mi sie...
        www.youtube.com/watch?v=DAhlO-P71v4
        • Gość: tatajacek Re: jeszcze ciągle za wolno. IP: 77.209.33.* 26.04.07, 00:47
          siekiero.
          fajnie ze post powyzej napisales.
          sadze po:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=60916400&a=61066348
          ze to
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=60916400&a=61064034
          to byl cynizm jednak.
          ale Mlodzierz Szanowna mogla to wziasc doslownie (za malo przerysowane) i
          najgorszy topik na zaprzyjaznionym forum by sie rozwijal. :(
          oczywiscie przez wstretnych puszkarzy.
          pzdr
    • Gość: okular za wolno IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 23:37
      w sumie to coś jakby tak jak piszesz NY. W dodatku w takiej scenerii działa
      efekt skali - jest szeroko, prosto, pusto i nudnawo. Z kolei w korku nie dzieje
      się nic nieprzewidywalnego, a przecież można to umilić choćby heblując deczko
      inaczej... Ale podobał mi się lajtowy Hayabusa Tonk Woman ze względu na
      połączenie bujania z dobraną oprawą muzyczną... Sumując - łatwo nawinąć, kiedy
      nie ma tłoku. Może właśnie to autor miał na myśli w swoim "przesłaniu"? Swoją
      drogą z siedzenia ciężarówki zdawało mi się zawsze że Wawa jest bardziej
      dziurawa...
      • Gość: tatajacek Re: za wolno IP: 77.209.22.* 19.04.07, 23:47
        wredni jestescie i tyle.
        • Gość: nyorker za wrednie IP: 70.19.14.* 19.04.07, 23:52
          sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2459856
          ani slowa o byciu kochanym dla nadetych bufonow. to wolny swiat; mozesz
          zachwycac sie jazda jakiejs pierdoly po chodniku. mnie to nie ekscytuje; we
          mnie wzbudza to agresje.
      • Gość: nyorker Re: za wolno IP: 70.19.14.* 19.04.07, 23:48
        gdybym wiedzial, ze sobie nie poradze, to tez wybieralbym odcinki ze swiezym
        asfaltem i arterie szerokie jak plac defilad. )o tym, ze obraz w kamerze moglby
        skoczyc nawet nie warto wspominac).
        dlatego nie jezdze z kolesiami, ktorzy dosiadaja ktmy o pojemnosciach w
        okolicach 450.
        • Gość: kura_maruda Re: za wolno IP: *.aster.pl 20.04.07, 00:05
          kokokokoko! niedoczekanie wasze sempy ścierwojady! :-D walcie sie na (w) swoje
          śmierdzące dzioby :-(

www.youtube.com/watch?v=_lf6WuaNxvs
    • Gość: okular wredny inaczej ;-) IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.07, 00:01
      no gość zapodaje filmy na publiczną paradę więc liczy się z tym że dostanie i
      kwiatkiem i zarazem śmierdzącym jajem... Skoro lubi taki sposób wyrażania
      siebie to i tak nie będzie miało większego znaczenia co o tym sądzę. A mogę
      sądzić, że chciałby być modny...
      • Gość: kura_maruda Re: wredny inaczej ;-) IP: *.aster.pl 20.04.07, 00:10
        a kogo obchodzi co ty sądzisz albo i nie sądzisz świniopasie świński zapodajoncy
        po świńsku ? :-)

www.youtube.com/watch?v=Cf6Edqpen0M
    • Gość: okular Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.07, 00:08
      a co to ?????? hehe?? Robisz jaja na twardo czy jak?
      • Gość: kura_maruda Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: *.aster.pl 20.04.07, 00:13
        kura ścierwojadzie robi kokokoko! a nie hehehehe śmierdzoncy dziobie :-)
    • Gość: okular Nie chodzisz spać z kurami ??? Rybciu?? IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.07, 00:13
      • Gość: kura_maruda Re: Nie chodzisz spać z kurami ??? Rybciu?? IP: *.aster.pl 20.04.07, 00:16
        rybciu? chyba ci sie cuś po...bało? :-( ja jestem kura_m a nie jokier z parku
        cyntralnego co cie zaprosił do swojego śpiwora :-D
    • Gość: kura_maruda Przepraszam Was - już zawsze będe frajerem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 07:24
      i zalosnym scierojadem z kompleksami mlodszego brata w wieku dojrzewania. nie
      chce byc taka żalosna ale musze bo jest mi smutno ze dyma mnie byle kogut.
      prosze o wyrozumialosc dla mojej kurzej tępoty nie tylko ortograficznej i braku
      sensu istnienia mnie jako jednostki. Jeszcze raz przepraszam i kocham Was
      wszystkich Drodzy forumowicze....
      • Gość: rychoo Re: Przepraszam Was - już zawsze będe frajerem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 07:36
        no tak znowu siekiura ma rozdwojenie jazni , raz jest kura a raz siekiura.
      • Gość: siekiera77 ćwoku jeżeli sądzisz IP: *.aster.pl 20.04.07, 07:37
        że przystrajając sie
        w cudze piórka przestajesz
        być fiutem
        to sie mylisz
        dalej jesteś tylko fiutkiem
        ale w piórkach :-D

fiutkiem ścierwojadem
        oczywiście :-(
        • Gość: kura_maruda Och! to wspaniale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 07:42
          że doceniasz mój wspaniały czcigodny wizerunek. Cieszę się że się rozumiemy i
          nareszcie dotknąłem twego osrodka internetowej wrażliwości.. Będąc razem z toba
          jednym cialem - mam mokro. Lubie od tyłu, wiesz
          • Gość: siekiera77 Re: Och! to wspaniale IP: *.aster.pl 20.04.07, 07:46
            ja p...le
            porzygałem sie
            fuj! :-((((
            • Gość: kura_maruda To teraz będzie ci juz tylko lepiej Zeniu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 07:53
              • Gość: kura_maruda Re: To teraz będzie ci juz tylko lepiej Zeniu IP: *.aster.pl 24.04.07, 12:23
                ty w piora ...ana wywłoko! jakim prawem używasz mojego nicka pulardo!!! wal sie
                na swój parszywy kaczy dziób gnoju!!! kokokokoko! no troche se ulżyłam :-) no co
                za chamstwo sie tu pojawia na forumnie? to na pewno jakiś puszkasz albo i gorsza
                swołocz jest...no dobra ide na łonke bo pogoda fajkowa jest kokokoko ;-)
                • Gość: kura_maruda czy Ty masz na imię osioł kuro_mordo? IP: *.adsl.inetia.pl 26.04.07, 17:29
                  • Gość: kura_maruda nie mendo ! IP: *.aster.pl 26.04.07, 23:40
                    kokokokokoko!
            • Gość: prawnik Re: Och! to wspaniale IP: *.pl 21.04.07, 00:21
              cze ,to ja wasz prawnik,qwa ,dawno mnie tu nie było.
              zmaiany duze widze widze:lys i siekiera-
              i t o wszystko?
              dupa tera nie forum
              pzdro ;)
              • Gość: siekiera77 mecenasie! IP: *.aster.pl 21.04.07, 01:01
                cuś złagodniałeś nam
                mecenasie
                zamiast soczystej qrwy
                jakieś qwa qwa ?! ;-)
                do partii sie zapisałeś
                ze strachu przed Ziebrem?
                pzdr
                • Gość: siekiera77 Re: mecenasie! IP: *.aster.pl 21.04.07, 01:03
                  a zapomniałem...
                  filmik dla ciebie :-D
                  www.youtube.com/watch?v=_lf6WuaNxvs
    • Gość: ja Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 148.81.129.* 20.04.07, 13:12
      Bardzo pasjonujący film... Po jakimś czasie się obudziłem...
      • Gość: mrmisquamacus Re: sie skubany zaczaił ;-) IP: 213.146.158.* 23.04.07, 13:20
        Samego filmu nie bede komentowal bo jak wiadomo - different strokes for
        different folks - ale gdybym mial Buse, czy nawet moja ninje to na pewno nie
        pchalbym sie w taki korek, tylko pojechal za miasto, nigdy nie bawilo mnie
        smiganie w takim scisku.
    • Gość: okular OK OK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 08:46
      Czyżbym nie wiedzial o co "cho" w jeździe na mocie o mocy pow. 140 KM w
      mieście? No niech tak juz zostanie jak chcecie koledzy. Chcialem tylko
      zaznaczyć jeszcze raz, że wcale nie jest Wielką Sztuką nawinąć dużą prędkość na
      dobrym sprzęcie... Dobrze przyspieszającym i hamującym - do tego na drogach
      szerokich i w miarę równych gdzie nikt raczej nagle nie zmieni pasa bo nie ma
      takiej potrzeby skoro i tak nie ma gdzie skręcić...
      Ale ale...
      W ostatnim filmie widzę jakby zjawisko nieśmiałej progresji..
      P.S. Zgoda, haja rzeczywiście jest ciężka i atletyczna... Wolę 750 lub max
      jeden litr.
      • Gość: siekiera77 Re: OK OK IP: *.aster.pl 26.04.07, 23:27
        ok ok
        to jeszcze dokonaj tych wszystkich
        swobodnych i szybkich
        ewolucji o których wspominałes powyzej
        na drodze wąskiej i nierównej
        gdzie kazdy zmienia pasy
        chociaż ich tam nie ma
        i bez przerwy skręcają w lewo lub w prawo
        jak im tylko przyjdzie ochota
        nawiniesz sobie w ten sposób tytuł
        Największego Martwego Wielkiego Sztukmistrza
        a wtedy to nawet i na msze dam paulinom.
        Ale ale...
        ten filmik nie jest żadnym
        "ostatnim"
        tylko z taką pewną nieśmiałością
        pociętym jednym dłuższym filmem
        z jednej przejażdżki
        więc uwaga o "progresji"
        nadaje sie na "damskie szpilkowe"
        a z tym , zwróć sie do naszego
        forumowego speca od butów
        kolegi ny
        P.S.możesz dokonać tych wszystkich
        sztuk na 750 a w ostateczności
        na max jednym litrze i niech
        Pan B. ma cie w swojej opiece :-)

• Gość: nyorker traumy treny IP: *.dyn.optonline.net 27.04.07, 03:45
        sam widzisz dlaczego taka kura z tego koguta. najjasniejszy przypadek motocykla
        przeslaniajacego brak penisa. tak bardzo chlopaczyna chce, a tu wychodzi na odwrot.

lka kadrami, lka slowami i lzy wyciska
        tymi zaloscia przepelnionymi trenami
        • Gość: siekiera77 Re: traumy treny IP: *.aster.pl 27.04.07, 08:04
          ty szewczyku
          do parku centralnego po pracy
          udaj sie gdzie z torby
          cukrowej możesz walnąć
          browczyka a potem obserwując
          damskie obuwie...
          no... już ty wiesz co :-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=56779308&a=56867286
    • Gość: kury_morda szkoda bo najbardziej do ciebie pasuje ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 07:12
      • Gość: siekiera77 Re:raczej to najbardziej do ciebie pasuje ! IP: *.aster.pl 27.04.07, 08:12
        cyt: "glos i reka ci drzy. onanizujesz sie?"(jokier)
        :-))))
        • Gość: okular Fajny jesteś siekier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:40
          aż tak mi źle życzysz??:-)))))))))
          • Gość: okular Re: Fajny jesteś siekier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.07, 09:43
            a teraz zakończmy te nierówną walkę i jedźmy po prostu.
            • Gość: siekiera77 Re: Fajny jesteś siekier IP: *.aster.pl 27.04.07, 22:04
              walkę?
              nierówną?
              ;-)
              nie pochlebiaj sobie
              ...ani mnie.
              szerokości i przyczepności
              życzę
              keep the rubber on the asphalt

www.youtube.com/watch?v=MuJriEe6pzg
              • Gość: okular sympathy for the devil (of mixer) IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.07, 22:56
                dzieks bracie i na pewno pomacham Ci łapka na pozdrowienie jesli uda mi sie
                dostrzec cie gdzies w stolycy. Przyspieszaj tempo filmu podczas jazdy w
                zakretach ale tylko wtedy, kiedy nie migasz - bo przyspieszone "błykanie"
                kierunku w minucie 3. 27 tego filmu zdemaskowało tajemnicę Twojej płynnej
                jazdy:-) Nawet mi się podobało
                • Gość: siekiera77 Re: sympathy for the devil (of mixer) IP: *.aster.pl 28.04.07, 00:03
                  wiesz co okular...
                  myślałem już przez chwile
                  że ci przeszlo :-)
                  ale nie :-(
                  zlóż papiery do CBŚ
                  czy tam jakiegoś CBA
                  tam też pełno takich fachowców...
                  kierunki to tylko eleektronika
                  ponieważ mam nietypowe (diody)
                  to system czasem głupieje
                  ot i wsio...
                  no ale zawsze możesz iść
                  drogą ministra zero
                  i powiedzieć że
                  "brak dowodów jest dowodem na to że popełniono przestępstwo"
                  i zademonstrować działanie
                  niszczarki do dokumentow
                  już
                  "nie chce mi sie z tobą gadać" - Bogi
                  aha jeszcze trzy literki dla ciebie: ABW
                  • Gość: okular Re: sympathy for the devil (of mixer) IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.07, 00:23
                    :-) już się nie czepiam. pozdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka