Dodaj do ulubionych

Ferrari z szopy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 18:35
Znamy takiego pasjonata,odnalazł dobrze zachowany egzemplarz polo ,co prawda nie w stodole a w dole z gó.....m co to ma za stodołą,zwą go niejaki "m'...
Obserwuj wątek
    • Gość: panes Re: Ferrari z szopy IP: *.internetia.net.pl 30.07.11, 18:49
      Pewnie właścicielem był jakiś dziadzia który zmarł i teraz ktoś się obłowi...
    • Gość: Pasjonat Re: Ferrari z szopy IP: *.xdsl.centertel.pl 30.07.11, 19:18
      Tak to ja schowałem te samochody ponad 30 lat temu... Kupiłem je i zakwaterowałem w szopie. Wybrałem to miejsce dlatego że nikt takich rzeczy by się w niej nie spodziewał. Miałem dobre przeczucie że w XI wieku samochody stracą swoją duszę i na zawsze staną się tylko elektronicznymi, carbonowymi pudłami z masą kabli i przycisków, napędzanymi nadmuchanymi silnikami połączonymi z 6-eścio, 7'dmio przełożeniowymi biegami ...
      Świat ma teraz okazję podziwiać piękno prawie nienaruszonych samochodów, nie cyfro pudeł, a prawdziwych Legend motoryzacji!
    • Gość: m Re: Ferrari z szopy IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.11, 22:14
      Haaa... to ja je tam schowalem... mam jeszcze wiele innych supercarow, ale postanowilem je pochowac w szopach na calym swiecie... kiedy zdalem sobie sprawe ,ze nie ma lepszego samochodu niz 11-letnie polo.
    • Gość: VOO Re: Ferrari z szopy IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 00:28
      Pewnie mafijny "właściciel" odstrzelony albo siedzi dożywocie, a wymiar sprawiedliwości wreszcie namierzył dziuplę :-)
    • Gość: kóltowy makaron Re: Ferrari z szopy IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 00:41
      Typowe przeznaczenie "włoskich sportowych samochodów".
      Zakopać w szopie albo zaparkować w garażu i niech cały żywot stoją.
      Inaczej pewnie by się popsuły. W końcu włoskie ;-) Kultowe perły motoryzacji, hehehe...
    • samiec_alfa_romeo Re: Ferrari z szopy 31.07.11, 01:12
      Oddałbym błonę dziewiczą za któryś z tych cudów.
    • Gość: Hmm Re: Ferrari z szopy IP: 213.241.123.* 31.07.11, 13:01
      Ktos wierzy w te wszystki bajki o nieotwieranych dekadami stodolach pelnych supersamochodow? Pewnie w innej na Arce przymierza lezy sobie spokojnie Ekskalibur, a obok walaja sie resztki Atlantydy.
    • Gość: terefere Re: Ferrari z szopy IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 16:01
      "Hmm" odstaw psychotropy, że niby to jest jakiś wałek, a po co wciskać kit ludziskom którzy czytają takie artykuły jak i tak ich na e auta nie stać ...
    • Gość: Dementuje! Re: Ferrari z szopy IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:19
      Samochody zostały rozpier*****e! Podbiegłem do tej szopy i ją podpaliłem, siedzieli w niej ochroniarze i też spłonęli. Hahaha jestem bezczelnym sku...elem, tak wiem :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka