Gość: Ry-chu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.11, 18:35 Znamy takiego pasjonata,odnalazł dobrze zachowany egzemplarz polo ,co prawda nie w stodole a w dole z gó.....m co to ma za stodołą,zwą go niejaki "m'... Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: panes Re: Ferrari z szopy IP: *.internetia.net.pl 30.07.11, 18:49 Pewnie właścicielem był jakiś dziadzia który zmarł i teraz ktoś się obłowi... Link Zgłoś
Gość: Pasjonat Re: Ferrari z szopy IP: *.xdsl.centertel.pl 30.07.11, 19:18 Tak to ja schowałem te samochody ponad 30 lat temu... Kupiłem je i zakwaterowałem w szopie. Wybrałem to miejsce dlatego że nikt takich rzeczy by się w niej nie spodziewał. Miałem dobre przeczucie że w XI wieku samochody stracą swoją duszę i na zawsze staną się tylko elektronicznymi, carbonowymi pudłami z masą kabli i przycisków, napędzanymi nadmuchanymi silnikami połączonymi z 6-eścio, 7'dmio przełożeniowymi biegami ... Świat ma teraz okazję podziwiać piękno prawie nienaruszonych samochodów, nie cyfro pudeł, a prawdziwych Legend motoryzacji! Link Zgłoś
Gość: m Re: Ferrari z szopy IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.11, 22:14 Haaa... to ja je tam schowalem... mam jeszcze wiele innych supercarow, ale postanowilem je pochowac w szopach na calym swiecie... kiedy zdalem sobie sprawe ,ze nie ma lepszego samochodu niz 11-letnie polo. Link Zgłoś
Gość: VOO Re: Ferrari z szopy IP: *.play-internet.pl 31.07.11, 00:28 Pewnie mafijny "właściciel" odstrzelony albo siedzi dożywocie, a wymiar sprawiedliwości wreszcie namierzył dziuplę :-) Link Zgłoś
Gość: kóltowy makaron Re: Ferrari z szopy IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 00:41 Typowe przeznaczenie "włoskich sportowych samochodów". Zakopać w szopie albo zaparkować w garażu i niech cały żywot stoją. Inaczej pewnie by się popsuły. W końcu włoskie ;-) Kultowe perły motoryzacji, hehehe... Link Zgłoś
samiec_alfa_romeo Re: Ferrari z szopy 31.07.11, 01:12 Oddałbym błonę dziewiczą za któryś z tych cudów. Link Zgłoś
Gość: Hmm Re: Ferrari z szopy IP: 213.241.123.* 31.07.11, 13:01 Ktos wierzy w te wszystki bajki o nieotwieranych dekadami stodolach pelnych supersamochodow? Pewnie w innej na Arce przymierza lezy sobie spokojnie Ekskalibur, a obok walaja sie resztki Atlantydy. Link Zgłoś
Gość: terefere Re: Ferrari z szopy IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 16:01 "Hmm" odstaw psychotropy, że niby to jest jakiś wałek, a po co wciskać kit ludziskom którzy czytają takie artykuły jak i tak ich na e auta nie stać ... Link Zgłoś
Gość: Dementuje! Re: Ferrari z szopy IP: *.xdsl.centertel.pl 31.07.11, 21:19 Samochody zostały rozpier*****e! Podbiegłem do tej szopy i ją podpaliłem, siedzieli w niej ochroniarze i też spłonęli. Hahaha jestem bezczelnym sku...elem, tak wiem :D Link Zgłoś