Gość: arras IP: *.ins.pulawy.pl 09.06.04, 07:30 co sądzicie o kupnie tego pojazdu z 1996 roku? bo ja poważnie się nad tym zastanawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: misiak Re: volvo 440 IP: 213.76.161.* 09.06.04, 08:02 Mój staruszek ma takiego z 1990r. Jeździ nim od nowości. Obecnie ma ponad 280 tkm przebiegu. Auto jest całkiem ok. Zwróć uwage na tylne nadkola bo mogą rdzewieć . Silnik zrobiony we współpracy z renault jak do tej pory trzyma się dzielnie:) Wymieniany był regulator w alternatorze i kopułka zapłonu( chyba jakoś tak to się nazywa. Poza tym amory, tarcze , klocki itp. Moc 102 konie spala po mieście około 10 l. benzyny. A notorycznie psuje się przełacznik kierunkowskazów (3 razy). Jeśli chodzi o części polecam sklep internetowy www.scandicar.pl. pzdr Link Zgłoś