IP: *.ins.pulawy.pl 09.06.04, 07:30
co sądzicie o kupnie tego pojazdu z 1996 roku? bo ja poważnie się nad tym
zastanawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: misiak Re: volvo 440 IP: 213.76.161.* 09.06.04, 08:02
      Mój staruszek ma takiego z 1990r. Jeździ nim od nowości. Obecnie ma ponad 280
      tkm przebiegu. Auto jest całkiem ok. Zwróć uwage na tylne nadkola bo mogą
      rdzewieć . Silnik zrobiony we współpracy z renault jak do tej pory trzyma się
      dzielnie:) Wymieniany był regulator w alternatorze i kopułka zapłonu( chyba
      jakoś tak to się nazywa. Poza tym amory, tarcze , klocki itp. Moc 102 konie
      spala po mieście około 10 l. benzyny. A notorycznie psuje się przełacznik
      kierunkowskazów (3 razy). Jeśli chodzi o części polecam sklep internetowy
      www.scandicar.pl.
      pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka