Gość: rob
IP: 195.117.237.*
28.06.04, 15:00
Jakich kosztów mogę się spodziewać jeśli kupię auto zarejestrowane w Stanach?
Właściciel ma tam obywatelstwo, legalnie wjechał autem do Polski ,ale auto
stoi w garażu ok 1 roku. Czy to stanowi jakiś problem przy ew sprzedaży.
Jakie formalności czekają mnie przy zakupie, czy są możliwości
zminimalizowania kosztów przerejestrowania. Obecny właściciel ma podwójne
obywatelstwo.