Dodaj do ulubionych

auto z USA

IP: 195.117.237.* 28.06.04, 15:00
Jakich kosztów mogę się spodziewać jeśli kupię auto zarejestrowane w Stanach?
Właściciel ma tam obywatelstwo, legalnie wjechał autem do Polski ,ale auto
stoi w garażu ok 1 roku. Czy to stanowi jakiś problem przy ew sprzedaży.
Jakie formalności czekają mnie przy zakupie, czy są możliwości
zminimalizowania kosztów przerejestrowania. Obecny właściciel ma podwójne
obywatelstwo.
Obserwuj wątek
    • Gość: ww Re: auto z USA IP: 64.95.33.* 28.06.04, 15:37
      O ile auto zostalo wwiezione "tymczasowo", to nie zostalo oplacone clo wwozowe,
      ktore przy probie rejestracji wozka w Pl trzeba bedzie zaplacic.
      Dodatkowe koszta to wymiana swiatel przednich na asymetryczne, i tylnych.
      (niekoniecznie - tylko wozy amerykanskie). Obejrz dokladnie to cudo, sprawdz,
      jakie ma kolory swiatel tylnych, o ile wszystko jest czerwone, to trzeba
      wymieniac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka