Dodaj do ulubionych

TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł doba

20.01.09, 00:57
Zajmujemy się wynajmem samochodów osobowych. Najtaniej w ŁODZI - U Nas tylko
59pln brutto za dobę - BEZ LIMITU KILOMETRÓW. Zapewniamy bardzo niskie ceny i
kompletny wachlarz usług związanych z wynajmem samochodów. Serdecznie
zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie nasze auta to nowe (XII
2008), kupione w polskim salonie, Citroeny C1. spalanie 5L / 100 km
4-miejscowy Wyposażone są m.in. w: klimatyzację ABS elektryczne szyby poduszki
powietrzne kierowcy oraz pasażera wspomaganie kierownicy sprzęt audio CLARION,
odtwarzacz MP3/SD, zestaw głośnomówiący BLUETOOTH, W standardzie oferujemy
również ubezpieczenie AC i OC ; INFOLINIA : 888 733 333 www.59zl.pl oraz
www.WYPOZYCZ.AUTO.pl
Kontakt

888 733 333

info@59zl.pl

www.59zl.pl

www.WYPOZYCZ.AUTO.pl
Obserwuj wątek
    • mag_dub Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d 21.08.09, 14:29
      Dlaczego na stronie 59zl.com nie ma zadnej imformacji o ochronie danmych
      osobowych (w tym numerow kart kredytowych), ani nawet impresum, kto za 59zl.com
      stoi?
      To bardzo niepokojace i wbrew prawu (wbrew ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o
      świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o
      ochronie danych osobowych).
    • Gość: Klientka Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.11, 14:38
      Również korzystam z wypozyczalni 59zl.com jestem nie zadowolona z usług. Również zabrano mi z kacuji 400 złotych za rysę na samochodzie, której przy wynajmowaniu samochodu NIBY nie było! Nie polecam!
      Obecnie przylatując do Polski korzystam z wypożyczalni samochodów cars-4-you
      www.cars-4-you.pl
      +48 514 306 126
      Mają nowe i tanie samochody bez żadnych reklam!
      Warta polecenia wypożyczalnia.
      Pozdrawiam,
      • wypozyczautopl Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d 31.01.11, 21:57
        .... a tu wzorowy przykład konkurencji. Opisując zdarzenie podają na wstępie REKLAME i zniechecają do danej firmy !!! .... zanim stracie się narobić na własne podwórko sprawdźcie czy na stronie ".COM" wynajmowane sa auta - nikt nigdy z tej strony nie złożyły rezerwacji (żadna klientka tez) !!!

... o Was słyszalem lepsze opinie :)

Gość portalu: Klientka napisał(a):

> Również korzystam z wypozyczalni 59zl.com jestem nie zadowolona z usług. Równie
        > ż zabrano mi z kacuji 400 złotych za rysę na samochodzie, której przy wynajmowa
        > niu samochodu NIBY nie było! Nie polecam!
        > Obecnie przylatując do Polski korzystam z wypożyczalni samochodów cars-4-you
        > www.cars-4-you.pl
        > +48 514 306 126
        > Mają nowe i tanie samochody bez żadnych reklam!
        > Warta polecenia wypożyczalnia.
        > Pozdrawiam,
      • Gość: andrzej Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: 79.97.236.* 03.05.11, 17:15
        Mogę opisać tę wypożyczalnie w paru słowach: syf, kiła i mogiła.
        Po wpłacie na konto kontakt tragiczny.
        Samochód całt pooklejany reklamami, otrzymałem z uszkodzoną anteną ,za którą zostałem obciążony kwotą 80 zł. Przy zdaniu samochodu czekałem na lotnisku na kogoś z wypożyczalni prawie 1.5 godz. o mało brakowało żebym się spóżnił na samolot.
        Człowiek który wypożyczał mi auto bez kultury.
        Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam innych przed oszustami- niska cena wypożyczenia samochodu za to przy zwrocie doliczane dodatkowe opłaty( w przypadku odmowy zastraszanie odnośnie zatrzymania kaucji)
    • Gość: Klientka Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.11, 13:17
      Brałam auto w ich oddziale w Warszawie i widzę, że panują tam takie same zasady jak w Łodzi (szkoda, że na te opinie nie trafiłam wcześniej, to bym uniknęła nieprzyjemności). Faktycznie firma nastawiona jest na to, żeby nie zwracać kaucji w całości. Panowie oglądali samochód pod światło i z lupą starając się mi wcisnąć, że narobiłam im jakich rysek (przy braniu samochodu nie było ich widać, bo auto było z lekka zakurzone, a jak coś zauważyłam, to mówili, że na takie drobiazgi nie zwracają uwagi). Dobrze, że mnie coś tknęło i odkurzyłam je w srodku (przy pobieraniu auta zauważyłam, że sa okruchy za fotelem kierowcy), bo gość zaraz po tym jak sprawdził że jest paliwo, odwrócił się żeby zobaczyć, czy te okruchy są tam nadal, a i tak mie skasowali za użycie zestawu naprawczego do koła (w rezultacie okazało się, że opona się rozszczelniła, ale nie była dziurawa, bo inaczej płaciłabym jeszcze za wulkanizację - to jest właśnie to "pełne ubiezpieczenie", czyli za wszystko w pełni płaci klient). No i zwrot reszty kaucji trwał 2 tygodnie z dzwonieniem i proszeniem. Beznadzieja.
      • Gość: Ania Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: *.30.97.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.09.12, 16:29
        Hej,
        dość często korzystam z wypożyczalni aut. Zdarzyło mi się wypożyczać auta w łodzi,Krakowie i Warszawie.
        Jeśli chodzi o Łódź, mogę na spokojnie podpowiedzieć że tanią i wporządku wypożyczalnią jest wypożyczalnia cars-4-you.
        Jeśli chodzi o wypożyczalnie o której mowa byłam klientką nie mogę narzekać ale jeden minus- auta są obklejone i takim autem niestety nie da rady pojechać na spotkanie służbowe.
        • Gość: Dorota Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: *.18-2.cable.virginmedia.com 02.02.13, 21:17
          Witam. natknelam sie na to forum szukajac jakiejs tanszej wypozyczalni- ale chyba zostane przy dotychasowej...
          wypozyczalam dotad w wielu miejscowosciach (Gdansk, Lodz, Krakow, Bydgoszcz, Wroclaw) od express.pl.
          Zawsze punktualni, zawsze dobrze przygotowane auto- minusem jest to ze troche drozej niz u konkurencji, ale jak tak czytam te wszystkei komentarze to jzu wole zaplaci te 50zl wiecej niz cokolwiek maja mi zabrac z kaucji, badz tez spoznie sie na samolot.
          A faktycznie jezdzenie zywa reklama tez do mnie nie przemawia.
          pozdrawiam.
          Poza tym weszlam na Panstwa strone i jakos nie widze zeby sei wyswietlila ostateczna kwota, zanim wpisze swoje dane i numer karty.- lubei wiedziec iel i za co place- weim ze jest cennik, ale potwierdzenei ostatecznej kwoty jest wazne.
          Chce zaznaczyc ze nie korzystalam z tej wypozyczalni i nie pracuej dla konkurencji.
          Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow- mysle ze uda sie Panstwu nadrobic te wszystkei defekty o ktorych wspominali co niektorzy wczesniej.
          I mysle ze nei ma sensu sie wyklocac tylko nalezy zaczac pracowac nad tym zeby byly lepsze te komentarze.
          Z mojej strony: stroan powinna byc bardziej przejrzysta- ostateczna kwota powinna byc widoczna- jest to rodzaj swoistej umowy.
          Pozdrawiam

• Gość: klientka Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut ŁÓDŹ 59zł d IP: *.181.217.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.05.14, 08:30
            Nie polecam tej wypożyczalni, auta z stanie tragicznym, właściciel oszust, dostałam auto silnik 1.0 a na 100 km spalił paliwa 15 litrów, odpowiedz właściciela na to brzmiała miała pani pecha widocznie poprzednia klientka nie zatankowala, chciałam autem jechać z trasę ale po przejechaniu 15 km zaczęła palić się kontrolka skrzyni biegów, dostałam auto z uszkodzona opona i musiałam sama pokryć koszty naprawy, z powodu awarii Oddałam auto wcześniej nie otrzymałam zwrotu za dobę, na koniec dużą awantura itd
            Powiem tak paranoja i auta wraki!
            Właściciel to człowiek który myśli ze zjadł wszystkie rozumy świata i kompletnie nie przyjmuje do wiadomości ze jego citroen c 1 z 2009 roku z przebiegiem 130000 jest wrak, na stronie pisze posiadamy nowe auta z 2009 roku może były nowe w 2009 .
            Jednym słowem oszust!
            Nie polecam
            • perfect-cars Re: TANIA Wypożyczalnia wynajem aut Perfect-cars 30.07.14, 16:43
              Gość portalu: klientka napisał(a):

> Nie polecam tej wypożyczalni, auta z stanie tragicznym, właściciel oszust, dost
              > ałam auto silnik 1.0 a na 100 km spalił paliwa 15 litrów, odpowiedz właściciela
              > na to brzmiała miała pani pecha widocznie poprzednia klientka nie zatankowala,
              > chciałam autem jechać z trasę ale po przejechaniu 15 km zaczęła palić się kont
              > rolka skrzyni biegów, dostałam auto z uszkodzona opona i musiałam sama pokryć k
              > oszty naprawy, z powodu awarii Oddałam auto wcześniej nie otrzymałam zwrotu za
              > dobę, na koniec dużą awantura itd
              > Powiem tak paranoja i auta wraki!
              > Właściciel to człowiek który myśli ze zjadł wszystkie rozumy świata i kompletni
              > e nie przyjmuje do wiadomości ze jego citroen c 1 z 2009 roku z przebiegiem 130
              > 000 jest wrak, na stronie pisze posiadamy nowe auta z 2009 roku może były nowe
              > w 2009 .
              > Jednym słowem oszust!
              > Nie polecam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka