xeenon 26.07.04, 11:24 Zwracam się do Was z prośbą o nie reagowanie na prowokacje xenona i debilkiler. Szkoda czasu na czytanie ich postów i dyskusje z nimi. Swoją drogą to czy administrator tego nie widzi? pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek