Dodaj do ulubionych

do inteligentnych ludzi

26.07.04, 11:24
Zwracam się do Was z prośbą o nie reagowanie na prowokacje xenona i
debilkiler. Szkoda czasu na czytanie ich postów i dyskusje z nimi.
Swoją drogą to czy administrator tego nie widzi?
pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka