schweppes1 20.02.15, 23:02 moto.onet.pl/premiery/volkswagen-passat-alltrack-ujawniony/30r9r Bierzesz? Link Zgłoś Obserwuj wątek
wstrzasniety_nie_zmieszany Re: Coś dla trypla 20.02.15, 23:33 ładny, ciekawe tylko ile to to cudo będzie kosztować. Link Zgłoś
trypel Re: Coś dla trypla 21.02.15, 09:06 Pewnie wezmę Ale nie do końca wierze w info z onetu. Mam nadzieje ze do alltracka tez trafi nowy dag 7 biegowy Poza tym znów wkurza mały prześwit. Niby 27,5 mm więcej niż standard ale ten standard to ok 130... Shit Ale i tak poniżej 200 tys lepszego nie znajdę Chyba ze outdoora :) Link Zgłoś
nazimno Re: Coś dla trypla 21.02.15, 09:24 W audi rs i w VW T5 jest mocna dsg7 o przenoszonym momencie ok. 500 Nm. Do tej pory skrzynie dsg byly stosowane w wersjach: a. dsg6 <= 350 Nm b. dsg7 <= 250 Nm Link Zgłoś
trypel Re: Coś dla trypla 21.02.15, 14:17 W nowym pasku 240 km i 500 Nm jest właśnie 7 biegowa Liczę na to samo w alltracku Link Zgłoś
galtomone Re: Coś dla trypla 21.02.15, 10:11 A co jest nie tak z OBK? Czy jakims niskim SUVem? Link Zgłoś