Dodaj do ulubionych

Coś dla trypla

20.02.15, 23:02
moto.onet.pl/premiery/volkswagen-passat-alltrack-ujawniony/30r9r
Bierzesz?
Obserwuj wątek
    • wstrzasniety_nie_zmieszany Re: Coś dla trypla 20.02.15, 23:33
      ładny, ciekawe tylko ile to to cudo będzie kosztować.
    • trypel Re: Coś dla trypla 21.02.15, 09:06
      Pewnie wezmę
      Ale nie do końca wierze w info z onetu. Mam nadzieje ze do alltracka tez trafi nowy dag 7 biegowy
      Poza tym znów wkurza mały prześwit. Niby 27,5 mm więcej niż standard ale ten standard to ok 130... Shit
      Ale i tak poniżej 200 tys lepszego nie znajdę
      Chyba ze outdoora :)
      • nazimno Re: Coś dla trypla 21.02.15, 09:24
        W audi rs i w VW T5 jest mocna dsg7 o przenoszonym momencie ok. 500 Nm.

        Do tej pory skrzynie dsg byly stosowane
        w wersjach:

        a. dsg6 <= 350 Nm
        b. dsg7 <= 250 Nm

        • trypel Re: Coś dla trypla 21.02.15, 14:17
          W nowym pasku 240 km i 500 Nm jest właśnie 7 biegowa
          Liczę na to samo w alltracku
      • galtomone Re: Coś dla trypla 21.02.15, 10:11
        A co jest nie tak z OBK? Czy jakims niskim SUVem?
        • trypel Re: Coś dla trypla 21.02.15, 14:15
          Co to jest obk?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka