Dodaj do ulubionych

Posiadacze Vento 1,9 TD

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.01, 21:17
Jeżeli masz Vento 1,9 TD napisz jakie miałeś problemy. Ja zwracam uwagę na
dolną centralną śrubę, która czasami może się urwać.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka