Gość: Tomek IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.04.01, 21:17 Jeżeli masz Vento 1,9 TD napisz jakie miałeś problemy. Ja zwracam uwagę na dolną centralną śrubę, która czasami może się urwać. Link Zgłoś Obserwuj wątek