bimota
24.01.18, 20:43
Odnosnie tego:
www.o2.pl/artykul/cud-na-a-rodzice-z-dwojka-dzieci-przezyli-w-rozerwanym-aucie-6212068811602049a
Widze zazarta dyskusje, ale nie chce mi sie wszystiego czytac, wiec tylko...:
1. Wina nagrywajacej, choc dyskusyjna
2. Wina BMW - oczywista
3. Kretynstwo policjantow - oczywiste. Skrajnie niebezpieczna jazda BMW, bezdyskusyjnie sprawa powinna trafic do sadu. Ale dla nich istotne jest tylko, czy aby jakims cudem wszyscy wyszli bez szwanku. Nie mowie, tez zeby BMW od razu wsadzac do wiezienia...