Gość: DD IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 19.04.02, 21:45 Jest to wersja Comfort, która różni się od wersji Active: 1) zamiast sześciu poduszek - dwie, 2) bez zintegrowanych halogenów. Konkurenci (307, Civic, Corolla, Golf IV, AstraII) drżyjcie !!!!! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: bObO Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.chello.pl 19.04.02, 22:18 A silnik może od Punto 1.2 60KM? ;-) Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.02, 22:40 No nie, tu pewnie chodzi o ten 1,2 80km ale tez padaka. Jazda zaczyna sie od 1,6. Link Zgłoś
Gość: DD Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.02, 00:12 FIAT STILO 3d // poj.1242cm 80KM // 114Nm // 0-100: 13,4s // max: 172km/h // 2abg // pełna elektr. // radiomagn. // klima // itd. Najtańsze wersje konkurencji: PEUGEOT 307 XR 3d // poj.1360cm 75KM // 120Nm/2800obr. // 0-100: 15,7s // max: 167km/h // 2abg // brak lusterek ster. elektr. i podgrz. // brak radiomagnetofonu // brak klimy // cena 45600 HONDA CIVIC S 3d // poj.1396cm 90KM // 130Nm // 0-100: 11,6s // max: 177km/h // 2abg // brak lusterek elektr. i podgrz. // bez klimy cena 48900 TOYOTA COROLLA 3d // poj.1398cm 97KM // 130Nm/4800obr // 0-100: 12,0s // max: 185km/h // cena ?? VW GOLF IV 3d // poj.1390cm 75KM // 128Nm // 0-100: 13,5s // max: 171km/h // 2abg // brak czegokolwiek cena 47540 Link Zgłoś
Gość: atomski Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.02, 00:18 hmm .Widze,ze jutro wolne .Salon nie pracuje w soboty ? Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 20.04.02, 19:25 Corolla - 45600 Link Zgłoś
Gość: malko Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 22.04.02, 09:36 To tanie stilo jest bez radia. Bez wspomagania hamowania i bez TCSu. Link Zgłoś
Gość: mAbZ No, nareszcie, bo... IP: *.tnt1.stk3.da.uu.net 20.04.02, 18:22 ...jakoś dziwnie w Polsce Stilo był mocno droższy od lepiej wyposażonego Stilo w Szwecji (gdzie mieszkam więc mam porównanie). Róznica w cenie wersji podstawowej (silnik 1,2) to 3.000 zl + 500 zl za CD (tutaj standard) + x zlotych (b.d. w polskim cenniku) za pakiet zimowy, który tu też jest w standardzie. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć tą różnicę, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę w zarobkach? ;-) (dodam, że VAT jest w Szwecji wyższy i wynosi 25%) Link Zgłoś
Gość: 300M Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 192.168.6.* 20.04.02, 22:18 Dla mnie już sama próba porównania Fiata z Peugeotem 307,VW, Toyotą czy czymkowlwiek innym jest obrazoburcza dla tych innych. Jak porównywać nieporównywalne ? Ot sztuka.Ale to jest moja subiektywna opinia. Nie zmienię jej jednak gdyż uważam że to są zupełnie nieporównywalne światy motoryzacji (czytaj twory)Peugeot i Fiat, Toyota i Fiat,VW i Fiat. NIEEEEEE tego się w żaden sposób nie da porównać. Nawet jak zaleje mnie nachalny marketing. Pzdr. Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 01:02 No tak, w szczególności rdzewiejącego golfa nie da się porównać ze stilo. Masz racje. Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 21.04.02, 10:56 Chyba bede musial zmienic nick zeby mnie z toba nie mylono. Mam nadzieje, ze juz kupiles to wloskie cudo i testujesz nowa jakosc. Przyjemnych wizyt w ASO. Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.02, 00:41 Jak dla mnie to mozesz sie nawet z ch... na nicki pozamieniac. A najlepiej nazwij sie TOYOTA i juz wszystko bedzie wiadomo. Przynajmniej bede wiedzial jaki post omijac. Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 22.04.02, 08:05 I tym postem udowodniles, ze musze to zrobic. Nie pierwszy raz na tym forum okazales sie hamem. Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 217.8.176.* 22.04.02, 11:40 No a ty wykazales sie po raz kolejny niegramotnoscia ortograficzna. Link Zgłoś
Gość: DD Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 21.04.02, 19:33 Proponuję przejechać się każdym z samochodów, porównać dokładnie ceny i wyposażenie, a nie wygłaszać opinii z pozycji fotela przed telewizorem. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy. No chyba, że koledze brakuje jeszcze kilku lat do wymaganych siedemnastu, ale wtedy można poprosić tatusia i udać się do kilku salonów. Pozdrawiam fachowca od vw. Link Zgłoś
Gość: Darek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 212.106.189.* 22.04.02, 08:50 A będzie jeszcze tańszy. Link Zgłoś
orl Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< 22.04.02, 10:13 Hmm, ciekawe jest to ze wersja Active 1,2 nie ma klimy w podstawowym wyposazeniu, a ubozsza wersja bedzie miala. Cos mi nie bardzo w to wierze. No ale przeciez wszystko mozliwe :) Link Zgłoś
Gość: vd Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.krakow.topware.pl 22.04.02, 10:19 orl napisał(a): > Hmm, ciekawe jest to ze wersja Active 1,2 nie ma klimy w podstawowym > wyposazeniu, a ubozsza wersja bedzie miala. Cos mi nie bardzo w to wierze. No > ale przeciez wszystko mozliwe : teraz w ramach promocji klima jest do wszystkich stiluf (z wyjatkiem 8 zaworowcow) patrz na WWW.carserwis.pl Link Zgłoś
Gość: ziemek poczekaj dwa lata i kupisz za 20 000 ... IP: 2.4.STABLE* / 10.1.114.* 22.04.02, 10:30 jak wyżej , poczekaj , nie kupuj na szczycie , po co ci nowy ? kup używany , no chyba że się boisz kupić 2 letniego Fiata ( ja bym się bał ) . Za wspomniane dwa lata końcern z Torino wypuści już Stilo II , które będzie się różniło od Stilo I tym , że będzie miało inną atrapę i fotele z nowej tkaniny , a ty kupisz sobie Stilo I za ok 20 000 - i to w najlepszej wersji . Do tego czasu kup sobie jakieś auto , może toyotę lub vw , będziesz później opowiadał wnukom ,że : "dziadzio zanim zaczął jeździć fiatami , to jeździł też autami " pozdrówki . acha - "tanie mięso psy jedzą" , to takie przysłowie :) Link Zgłoś
Gość: DD Re: poczekaj dwa lata i kupisz za 20 000 ... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 22.04.02, 22:13 Ziomek jest użytkownikiem Golfa I. Tata przytargał dach, wujek kierownicę i siedzenia, a kuzyn resztę. Wszystko poskładali do kupy i Ziomek jest w swej wsi VW-manem! Niech żyje niemiecka technika!! Link Zgłoś
Gość: I♥Stil♂ Przyszłość Stilo IP: 212.209.165.* 23.04.02, 11:56 Gość portalu: ziemek napisał(a): > Za wspomniane dwa lata końcern z Torino wypuści już Stilo II , > które będzie się różniło od Stilo I tym , że będzie miało inną atrapę > i fotele z nowej tkaniny , a ty kupisz sobie Stilo I za ok 20 000 No, niezupełnie. Już w połowie przyszłego roku mają być w Stilo dostępne silniki JTS, które aktualnie są nowością w Alfa Romeo 156. Porównanie: Stilo 1,8- 133 KM, 162 Nm, 202 km/h, do setki w 9,9 s, spalanie 8,0 Stilo 2,4- 170 KM, 221 Nm, 215 km/h, do setki w 8,5 s, spalanie 9,7 ten nowy: 2,0 JTS - 165 KM, 206 Nm, 220 km/h, do 100 w 8,2 s, spalanie 8,6 i to w większej od Stilo Alfie 156 ☺ Link Zgłoś