Dodaj do ulubionych

>>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<<

IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 19.04.02, 21:45
Jest to wersja Comfort, która różni się od wersji Active:
1) zamiast sześciu poduszek - dwie,
2) bez zintegrowanych halogenów.

Konkurenci (307, Civic, Corolla, Golf IV, AstraII) drżyjcie !!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bObO Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.chello.pl 19.04.02, 22:18
      A silnik może od Punto 1.2 60KM?

      ;-)
      • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.02, 22:40
        No nie, tu pewnie chodzi o ten 1,2 80km ale tez padaka. Jazda zaczyna sie od
        1,6.
        • Gość: DD Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.02, 00:12
          FIAT STILO 3d // poj.1242cm 80KM // 114Nm // 0-100: 13,4s // max: 172km/h //
          2abg // pełna elektr. // radiomagn. // klima // itd.
          Najtańsze wersje konkurencji:
          PEUGEOT 307 XR 3d // poj.1360cm 75KM // 120Nm/2800obr. // 0-100: 15,7s // max:
          167km/h // 2abg // brak lusterek ster. elektr. i podgrz. // brak
          radiomagnetofonu // brak klimy //
          cena 45600
          HONDA CIVIC S 3d // poj.1396cm 90KM // 130Nm // 0-100: 11,6s // max:
          177km/h // 2abg // brak lusterek elektr. i podgrz. // bez klimy
          cena 48900
          TOYOTA COROLLA 3d // poj.1398cm 97KM // 130Nm/4800obr // 0-100: 12,0s // max:
          185km/h //
          cena ??
          VW GOLF IV 3d // poj.1390cm 75KM // 128Nm // 0-100: 13,5s // max: 171km/h //
          2abg // brak czegokolwiek
          cena 47540

          • Gość: atomski Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.02, 00:18
            hmm .Widze,ze jutro wolne .Salon nie pracuje w soboty ?
          • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 20.04.02, 19:25
            Corolla - 45600
          • Gość: malko Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 22.04.02, 09:36
            To tanie stilo jest bez radia. Bez wspomagania hamowania i bez TCSu.
    • Gość: mAbZ No, nareszcie, bo... IP: *.tnt1.stk3.da.uu.net 20.04.02, 18:22
      ...jakoś dziwnie w Polsce Stilo był mocno droższy od lepiej wyposażonego Stilo
      w Szwecji (gdzie mieszkam więc mam porównanie). Róznica w cenie wersji
      podstawowej (silnik 1,2) to 3.000 zl + 500 zl za CD (tutaj standard) + x
      zlotych (b.d. w polskim cenniku) za pakiet zimowy, który tu też jest w
      standardzie.

      Czy ktoś mi to może wytłumaczyć tą różnicę, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę
      w zarobkach? ;-)
      (dodam, że VAT jest w Szwecji wyższy i wynosi 25%)
    • Gość: 300M Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 192.168.6.* 20.04.02, 22:18
      Dla mnie już sama próba porównania Fiata z Peugeotem 307,VW, Toyotą czy
      czymkowlwiek innym jest obrazoburcza dla tych innych. Jak porównywać
      nieporównywalne ? Ot sztuka.Ale to jest moja subiektywna opinia.
      Nie zmienię jej jednak gdyż uważam że to są zupełnie nieporównywalne światy
      motoryzacji (czytaj twory)Peugeot i Fiat, Toyota i Fiat,VW i Fiat.
      NIEEEEEE tego się w żaden sposób nie da porównać. Nawet jak zaleje mnie
      nachalny marketing. Pzdr.
      • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 01:02
        No tak, w szczególności rdzewiejącego golfa nie da się porównać ze stilo. Masz
        racje.
        • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 21.04.02, 10:56
          Chyba bede musial zmienic nick zeby mnie z toba nie mylono. Mam nadzieje, ze
          juz kupiles to wloskie cudo i testujesz nowa jakosc. Przyjemnych wizyt w ASO.
          • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.02, 00:41
            Jak dla mnie to mozesz sie nawet z ch... na nicki pozamieniac. A najlepiej
            nazwij sie TOYOTA i juz wszystko bedzie wiadomo. Przynajmniej bede wiedzial
            jaki post omijac.
            • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.toya.net.pl 22.04.02, 08:05
              I tym postem udowodniles, ze musze to zrobic. Nie pierwszy raz na tym forum
              okazales sie hamem.
              • Gość: Krzysiek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 217.8.176.* 22.04.02, 11:40
                No a ty wykazales sie po raz kolejny niegramotnoscia
                ortograficzna.
      • Gość: DD Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 21.04.02, 19:33
        Proponuję przejechać się każdym z samochodów, porównać dokładnie ceny i
        wyposażenie, a nie wygłaszać opinii z pozycji fotela przed telewizorem. Każdy z
        nich ma swoje plusy i minusy. No chyba, że koledze brakuje jeszcze kilku lat do
        wymaganych siedemnastu, ale wtedy można poprosić tatusia i udać się do kilku
        salonów.
        Pozdrawiam fachowca od vw.
        • Gość: Darek Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: 212.106.189.* 22.04.02, 08:50
          A będzie jeszcze tańszy.
    • orl Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< 22.04.02, 10:13
      Hmm, ciekawe jest to ze wersja Active 1,2 nie ma klimy w podstawowym
      wyposazeniu, a ubozsza wersja bedzie miala. Cos mi nie bardzo w to wierze. No
      ale przeciez wszystko mozliwe :)
      • Gość: vd Re: >>>>>> STILO już od 45 000 zł <<<<<< IP: *.krakow.topware.pl 22.04.02, 10:19
        orl napisał(a):

        > Hmm, ciekawe jest to ze wersja Active 1,2 nie ma klimy w podstawowym
        > wyposazeniu, a ubozsza wersja bedzie miala. Cos mi nie bardzo w to wierze. No
        > ale przeciez wszystko mozliwe :

        teraz w ramach promocji klima jest do wszystkich stiluf (z wyjatkiem 8 zaworowcow)
        patrz na WWW.carserwis.pl
    • Gość: ziemek poczekaj dwa lata i kupisz za 20 000 ... IP: 2.4.STABLE* / 10.1.114.* 22.04.02, 10:30
      jak wyżej , poczekaj , nie kupuj na szczycie , po co ci nowy ? kup używany , no
      chyba że się boisz kupić 2 letniego Fiata ( ja bym się bał ) . Za wspomniane
      dwa lata końcern z Torino wypuści już Stilo II , które będzie się różniło od
      Stilo I tym , że będzie miało inną atrapę i fotele z nowej tkaniny , a ty
      kupisz sobie Stilo I za ok 20 000 - i to w najlepszej wersji . Do tego czasu
      kup sobie jakieś auto , może toyotę lub vw , będziesz później opowiadał
      wnukom ,że : "dziadzio zanim zaczął jeździć fiatami , to jeździł też autami "
      pozdrówki .

      acha - "tanie mięso psy jedzą" , to takie przysłowie :)
      • Gość: DD Re: poczekaj dwa lata i kupisz za 20 000 ... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 22.04.02, 22:13
        Ziomek jest użytkownikiem Golfa I. Tata przytargał dach, wujek kierownicę i
        siedzenia, a kuzyn resztę. Wszystko poskładali do kupy i Ziomek jest w swej wsi
        VW-manem! Niech żyje niemiecka technika!!
      • Gość: I♥Stil♂ Przyszłość Stilo IP: 212.209.165.* 23.04.02, 11:56
        Gość portalu: ziemek napisał(a):

        > Za wspomniane dwa lata końcern z Torino wypuści już Stilo II ,
        > które będzie się różniło od Stilo I tym , że będzie miało inną atrapę
        > i fotele z nowej tkaniny , a ty kupisz sobie Stilo I za ok 20 000

        No, niezupełnie. Już w połowie przyszłego roku mają być w Stilo dostępne silniki
        JTS, które aktualnie są nowością w Alfa Romeo 156.
        Porównanie:
        Stilo 1,8- 133 KM, 162 Nm, 202 km/h, do setki w 9,9 s, spalanie 8,0
        Stilo 2,4- 170 KM, 221 Nm, 215 km/h, do setki w 8,5 s, spalanie 9,7
        ten nowy:
        2,0 JTS - 165 KM, 206 Nm, 220 km/h, do 100 w 8,2 s, spalanie 8,6
        i to w większej od Stilo Alfie 156 ☺

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka