Dodaj do ulubionych

ile lat ma wasze auto?

18.08.20, 15:41
średni wiek aut w Polsce to 13,9.
ciekawe ile wynosi średnia wieku samochodów na tym forum?
wklejamy wiek swojego auta i zobaczymy....
Moje Polo 17 lat

moto.pl/MotoPL/7,175394,26219606,kto-w-europie-jezdzi-najwiekszymi-starociami-wcale-nie-polacy.html#s=BoxMotMT
Obserwuj wątek
    • hukers Re: ile lat ma wasze auto? 18.08.20, 17:57
      Moje cacko ma trzy lata z hakiem, czyli zakładając, że już nikt więcej Ci nie odpowie na pytanie, boś se tu nagrabił i ludzi powkurwiał swoim pierdoleniem, to średni wiek samochodów na tym forum to 10 lat. Wnioski statystyczne z tego płyną następujące: średni wiek aut na forum automoto jest niższy niż średni wiek aut w Polsce. Z partyjnym pozdrowieniem. Hukers.
      P.S. Próba sztuk dwie jest trochę niereprezentatywna, no ale nie takie ściemy się robi w sondażach.
      • futrzasty Re: ile lat ma wasze auto? 18.08.20, 18:09
        Co to znaczy nagrabił? Mam całe życie pokutować za grzechy?
        Ludzie się zmieniają. Piszę w miarę rzeczowo na ciekawy temat to warto odpisać , za co ci dzięki.
        Reprezentatywna liczba to dla mnie 15-20 osób. Wtedy to byłoby w miarę obiektywne.
        • vogon.jeltz Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 00:32
          > Co to znaczy nagrabił?

Zyskałeś reputację wkurwiającego pojeba. Tego się tak łatwo nie pozbędziesz. W ogóle się tego nie pozbędziesz. A już na pewno nie zmieniając codziennie nicka. Do wora, kurwo.

> Mam całe życie pokutować za grzechy?

Uważasz się za katolika, prawda? No więc według wyznawanej przez ciebie pojebanej religii za grzechy pokutuje się przez całą, kurwa, wieczność. Diluj z tym.
          • futrzasty Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 14:57
            vogon.jeltz napisał:

> > Co to znaczy nagrabił?
            >
            > Zyskałeś reputację wkurwiającego pojeba. Tego się tak łatwo nie pozbędziesz. W
            > ogóle się tego nie pozbędziesz. A już na pewno nie zmieniając codziennie nicka.
            > Do wora, kurwo.
            >
            > > Mam całe życie pokutować za grzechy?
            >
            > Uważasz się za katolika, prawda? No więc według wyznawanej przez ciebie pojeban
            > ej religii za grzechy pokutuje się przez całą, kurwa, wieczność. Diluj z tym.

chory psychicznie jesteś? grzechy się odpuszcza według mojej religii ośle !
          • tbernard Re: ile lat ma wasze auto? 20.08.20, 10:37
            vogon.jeltz napisał:

>
            > Uważasz się za katolika, prawda? No więc według wyznawanej przez ciebie pojeban
            > ej religii za grzechy pokutuje się przez całą, kurwa, wieczność. Diluj z tym.

O ile grzechy są ciężkie i nie wyspowiadane.
    • engine8 Re: ile lat ma wasze auto? 18.08.20, 18:41
      Moje jedno 17 ( i ok 200k km ) a drugie 10 (i 90k km) .. Czyli srednia taka jak w Polsce :)
      A ani jedni ani drugie nie jest w planowane do wymiany w najblizszym czasie...jako ze nie ma racjonalnego ani nawet "naciganego" powodu - sa w prawie idealnym stanie bez jakichkolwiek skaz mechanicznych czy wizualnych a koszty ubezpieczenia i rejestracji to 1/3 tego co by nowe kosztowalo. I to so ciagle auta "starej i lepszej generacji niz to co jest obecnie na rynku).
      • waga170 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 00:40
        pies_w_studni napisał:

> 10 miesięcy, 5 lat i 12 lat.

Nie czytasz trolla uwaznie. On mysli ze my, tak jak on, mamy jedno auto i tak zadal pytanie. Wiec Twoje ma 17 lat i 10 miesiecy, jest wiec starsze niz 17-to letnie Polo futrzastego.
    • engine8 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 00:51
      No i poczytalem to i tak mysle ze Polska utrzymuej sie w srodku moze dlatego ze co drugie auto to sluzbowe a wiec 0-4 lat? A co drugi to 20 paro letnie wiec srednia wychodzi tyle ile wychodzi..
      Tam gdzie ludzie w wiekszosci kupuja auta podejrzewam ze wiek bedzie inny.. Np w UK popularnosc dawania ludziom aut sluzbowych chyba maleje?
    • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 15:11
      Moje ma 15 lat i wcale nie zamierzam zmieniać na nowe, choć mógłbym. Auto robione według starej dobrej szkoły motoryzacji, duży wolnossący silnik, mało plastiku, gównolitu i zbędnych gadżetów elektronicznych. Daje dużą frajdę z jazdy choć do najoszczędniejszych nie należy, coś w podobnym stylu jak opisywał tu jakiś gość z kosmosu.
        • schweppes1 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 20:22
          Też nie mogę z beki z tych idiotycznych usprawiedliwień. 20 lat temu było pierdolenie, że Golf się skończył na II, III gorsza a IV patologicznie naszpikowana elektroniką. 10 lat temu nagle IV stała się prostą, starą szkołą. Teraz znowu pierdolenie, że dobre fury się skończyły 10-15 lat temu. I tak w kółko. To jakieś kompleksy? To sprawia jakiś ból po prostu powiedzieć że SZKODA MI KASY lub/i NIE STAĆ mnie na nowszy? Kurwa, w najbogatszej na świecie Szwajcarii najpopularniejsze obecnie samochody na drogach to Octavie II FL (ok. 10-letnie) warte jedną średnią szwajcarską pensję. Mają wyjebane, bo widzą, że zadbana, 10-letnia Octavia Combi jest w 100% wystarczająca dla większości ludzi patrząc praktycznie. W czym problem?
          • galtomone Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 20:58
            Poza tym wśród popularnych modeli, nie licząc niechlubnych wyjątków, zawsze starsze było tańsze w posiadaniu niż nowe.

Stare auta psują się tak samo i tak samo potrafią być upierdliwe w naprawie.

Co więcej, często psują się w nich drogie w naprawie drobiazgi typu nawiew kabiny. Trzeba naprawdę daleko się cofnąć by taka duperela była wzglednie prosta w naprawie.
            Ale Wartburgiem czy Polonezem jeździć bym na codzien nie chciał.
          • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 22:28
            schweppes1 napisał:

> Też nie mogę z beki z tych idiotycznych usprawiedliwień. 20 lat temu było pierd
            > olenie, że Golf się skończył na II, III gorsza a IV patologicznie naszpikowana
            > elektroniką. 10 lat temu nagle IV stała się prostą, starą szkołą. Teraz znowu p
            > ierdolenie, że dobre fury się skończyły 10-15 lat temu. I tak w kółko. To jakie
            > ś kompleksy? To sprawia jakiś ból po prostu powiedzieć że SZKODA MI KASY lub/i
            > NIE STAĆ mnie na nowszy? Kurwa, w najbogatszej na świecie Szwajcarii najpopular
            > niejsze obecnie samochody na drogach to Octavie II FL (ok. 10-letnie) warte jed
            > ną średnią szwajcarską pensję. Mają wyjebane, bo widzą, że zadbana, 10-letnia O
            > ctavia Combi jest w 100% wystarczająca dla większości ludzi patrząc praktycznie
            > . W czym problem?

W tym problem szweppsie1, że nie dla każdego kto ma auto najważniejszym kryterium jest jego praktyczność, niektórzy cenią także frajdę jaką daje jazda autem i tym też się kierują przy zakupie (dlatego sprzedają się bardzo drogie auta sportowe, z natury rzeczy bardzo niepraktyczne i drogie).Ale zapewniam Cie, że w Szwajcarii znajdziesz także dużo drogich, ciasnych i paliwożernych aut.
        • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 22:22
          michalcosieskichal napisał:

> nie stać cię na nowe to i ideologię dorabiasz. 15 lat temu robili już gówno nie
          > samochody, "stara szkoła" o której piszesz skończyła się w połowie lat 90tych.

Mylisz się, piszę przecież że gdybym chciał kupiłbym nowe. Tyle że nawet nowe- tej samej marki to już nie to- stylistycznie paskudne (kto to teraz projektuje takie paszczury?), plastikowe, z mnóstwem niepotrzebnych elektronicznych pierdół. Poza tym te nowe silniki- małej pojemności turbodoładowane też za dużej frajdy z jazdy nie dają (a trwałość to jeszcze inna rzecz) , nic dziwnego że nowe wielobiegowe automatyczne skrzynie biegów walczą o każdy ułamek sekundy- żeby to jakoś jechało i by można było coś napisać w prospekcie reklamowym. Tak na prawdę to nowe normy ekologiczne zabijają prawdziwą motoryzacje i coś takiego jak silnik w moim aucie- 3,2 litrowa jednostka wolnossąca V6 o niesamowitym dźwięku będzie już niedługo muzealną ciekawostką motoryzacji. A zamiast tego, producenci puszczają rasowy dźwięk silnika z głośników :-). Ale zmiany mentalności w społeczeństwie i chęć zysku powodują też że nowe rzeczy są mniej trwałe , dotyczy to nie tylko aut.
          • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 22:29
            Nie mieszkasz ty przypadkiem na Słowackiego?
            Tam mam sąsiada, który hobbystycznie już drugą Alfę z 3.2 ujeżdża (wcześniej miał 156 z Busso, teraz 159 z GM-owskim 3.2) - znam go tylko z widzenia, ale widzę, że nieźle zakręcony na punkcie marki, bo zdaje się jego żona Giulią Quadrifoglio jeździ.
            • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 23:10
              Nie, to nie ja- mieszkam w innej dzielnicy. Poza tym nigdy bym nie kupił Alfy 159 z silnikiem Holdena (z wyciętymi 2 cylindrami) o pojemności 3,2- to nieudany silnik- awaryjny, bardzo paliwożerny i drogi w naprawie. Ta 159 z tym silnikiem jest bardzo ciężka i mimo sporej mocy nie ma rewelacyjnych osiągów.
              • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 19.08.20, 23:14
                A takie poczwary jak Alfa 159 z tym silnikiem Holdena 3,2 , to też wynik przemian, które zachodzą w ostatnich czasach- fuzji wielkich firm i ujednolicaniu wyposażenia aut, które produkują. Tu prowadzi to do utraty ich charakteru.
        • misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 03.10.20, 10:00
          michalcosieskichal napisał:

> nie stać cię na nowe to i ideologię dorabiasz. 15 lat temu robili już gówno nie
          > samochody, "stara szkoła" o której piszesz skończyła się w połowie lat 90tych.

nie masz pojęcia o czym piszesz...stara szkoła skończyła się w 2012 roku...do tego roku robili stare dobre silniki volswagenowskie wolnossące w Polo i Golfie 1.4 i 1.6 mpi robiące po 350-400 tys. km bez remontu...sam mam taki 1.4 mpi 75 KM , 270 000 km i to w gazie jeździ jak nowy tylko olej+filtry co 10 000 km wymieniam
              • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 04.10.20, 23:28
                misiaczek12813 napisał(a):

> nie jeżdżę gruzem. jeżdżę zadbanym autem długowiecznym bo wolnossącym silnikiem
                > . To nie ideologia, to fakty

Taaa futrzasta pizdo... jasne.
                Poprzednie Polo też było "super, kuper, duper - mucha nie siada, komar za przepustką".
                Dopiero jak żeś obecnego rzęcha kupił od dziadka Abdula z Wehrmachtu, toś się przyznał, że tamto 6N pogniło już za bardzo.
                Dopóki nie zmieniłeś samochodu, dopóty było "super zadbane" 🤣
                • misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 19.10.20, 12:45
                  qqbek napisał:

> misiaczek12813 napisał(a):
                  >
                  > > nie jeżdżę gruzem. jeżdżę zadbanym autem długowiecznym bo wolnossącym sil
                  > nikiem
                  > > . To nie ideologia, to fakty
                  >
                  > Taaa futrzasta pizdo... jasne.
                  > Poprzednie Polo też było "super, kuper, duper - mucha nie siada, komar za przep
                  > ustką".
                  > Dopiero jak żeś obecnego rzęcha kupił od dziadka Abdula z Wehrmachtu, toś się p
                  > rzyznał, że tamto 6N pogniło już za bardzo.
                  > Dopóki nie zmieniłeś samochodu, dopóty było "super zadbane" 🤣
                  >
                  >

bo moje 9N ma ocynkowane blachy a 6N nie miał i dlatego gnił:) a 9N zadbane jest i to bardzo , żartobliwie powiem że tu nawet nie ma się co psuć bo ostatnie w 3-4 lata wymienione pół auta, akumulator, amortyzatory, przeguby, tarcze klocki, łożyska, tuleja i sworzeń wahacza, rozrząd, świece ,przepustnica, regeneracja alternatora i rozrusznika .... olej co 10 000 km...auto jak nowe z salonu hehe :) co ty możesz o tym wiedzieć skoro go nie widziałeś na oczy? idź kup od znajomka nie wiadomo co 🤣
                  • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 19.10.20, 12:50
                    "Nie ma co się psuć bo ostatnie w 3-4 lata wymienione pół auta".

Piękna laurka, nie tyle dla koncernu z Wolfsburga, co dla tego handlarzyny, który tobie to wcisnął.

Co do Polo od znajomego - to już nieaktualne, kupiłem sobie Puga 1007 w sobotę.
                    Śmieszne auto i coraz bardziej je lubię :)
                    • misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 19.10.20, 13:15
                      Laurka dla mnie że dbam o auto i naprawiam na bieżąco thx :)
                      Normalne części eksploatacyjne...i mam pewność że przez kolejne 3 lata nic się nie zepsuje z wymienionych bo to nowe części :)
                      pug 1007 z zasuwanymi drzwiami? jak w pociągu hehe:)
                      ciekawe czy da się ręcznie te drzwi zamknąć gdy pilot/elektronika/mechanika się zatnie/zepsuje?
                      a propo psucia francuska motoryzacja to dopiero awaryjność mityczna...żabojady są dobre w seksie i kuchni a nie w motoryzacji....jedyne co tyo ma to autko klasę i ciekawostkę otwierane drzwi i nie jest nudne jedyny plus hehe:)
                      • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 19.10.20, 13:36

> Laurka dla mnie że dbam o auto i naprawiam na bieżąco thx :)
                        > Normalne części eksploatacyjne...i mam pewność że przez kolejne 3 lata nic się
                        > nie zepsuje z wymienionych bo to nowe części :)
                        Słuszne podejście.
                        > pug 1007 z zasuwanymi drzwiami? jak w pociągu hehe:)
                        Fajne są.
                        > ciekawe czy da się ręcznie te drzwi zamknąć gdy pilot/elektronika/mechanika się
                        > zatnie/zepsuje?
                        Da się.
                        > a propo psucia francuska motoryzacja to dopiero awaryjność mityczna...żabojady
                        > są dobre w seksie i kuchni a nie w motoryzacji....jedyne co tyo ma to autko kla
                        > sę i ciekawostkę otwierane drzwi i nie jest nudne jedyny plus hehe:)
                        Akurat jeżeli chodzi o auta z porównywalnych roczników, to i VW i BMW gigantycznie dały ciała jeśli chodzi o silniki, a Mercedesy gniją szybciej niż Mazdy.
          • dr.hayd Re: ile lat ma wasze auto? 17.10.20, 16:17
            Ależ dzisiaj wciąż możesz kupić w salonie nowy samochód z wolnossącym silnikiem. Nawet Volkswagena.
            Ale trwalsze wolnossące silniki znajdziesz w Kia-Hyundai, Fiacie, Suzuki, Toyocie, Mazdzie, Renault-Dacia. Nawet PSA ma w ofercie wolnossące silniki, ale tu bym nie liczył na przebieg 300 tys. km. Moce zbliżone do tego o którym piszesz, więc masz spory wybór wolnossaków wśród nowych samochodów.
        • bolo2002 Re: ile lat ma wasze auto? 21.10.20, 21:10
          Nie potrzeba obijać - wyglądają jak nowe-chcesz zobaczyc? Moge Ci wysłac zdjecia - no i zapomniałem dodac, że w srodku nie ma ani jednego zadrapania na plastikach ani na kokpicie po - ,,, 14 -tu latach ! A samochód jezdzi jak nowy-od zakupu 2017 niczego nie naprawiałem!!!! Ma 180 tys km -bez dwumasy, bez dpf-u i rozrząd bezobsługowy - bo na łańcuchu. Spalanie 4,1 l z klima na A2! Z Warszawy na 1 baku dojezdzam do Srodkowej Dalmacji w Chorwacji - 1400 km!! Zapomniałem jeszcze dodacć że nie ma rdzy na karoserii i zapłaciłem mniej niz 10 tys zł i przywiezli na podwórko na telefon!! A wyposażenia takiego/ wersja komfort-Sport nie maja nowe wózki nawet po 100 tys i wiecej! Diesel ten jest tak dynamiczny, ze boje jezdzic powyzej 160 km/godz., bo idzie dalej ostro. Silnik 1,6 CRDi VGT ! Dupku !
          • hukers Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 14:34
            bolo2002 napisał:

> Nie potrzeba obijać - wyglądają jak nowe-chcesz zobaczyc? Moge Ci wysłac zdjeci
            > a - no i zapomniałem dodac, że w srodku nie ma ani jednego zadrapania na plasti
            > kach ani na kokpicie po - ,,, 14 -tu latach ! A samochód jezdzi jak nowy-od za
            > kupu 2017 niczego nie naprawiałem!!!! Ma 180 tys km -bez dwumasy, bez dpf-u i r
            > ozrząd bezobsługowy - bo na łańcuchu. Spalanie 4,1 l z klima na A2! Z Warszawy
            > na 1 baku dojezdzam do Srodkowej Dalmacji w Chorwacji - 1400 km!! Zapomniałem
            > jeszcze dodacć że nie ma rdzy na karoserii i zapłaciłem mniej niz 10 tys zł i p
            > rzywiezli na podwórko na telefon!! A wyposażenia takiego/ wersja komfort-Sport
            > nie maja nowe wózki nawet po 100 tys i wiecej! Diesel ten jest tak dynamiczny
            > , ze boje jezdzic powyzej 160 km/godz., bo idzie dalej ostro. Silnik 1,6 CRDi V
            > GT !

Ile chcesz za te brykie?
    • dr.hayd Re: ile lat ma wasze auto? 17.10.20, 16:29
      9 lat 10 miesięcy i 25 dni. Miałem zmienić już półtora roku temu, ale zaskoczyły mnie wysokie ceny w salonach i brak chęci sprzedawców do negocjacji cenowych. Jak kupowałem aktualny samochód sytuacja w salonach wyglądała zupełnie inaczej, w salonach na dzień dobry oferowali rabaty, upusty, dodatkowe wyposażenie gratis. Więc stwierdziłem, że wymienię opony i będę jeździł dalej.
      • jureek Re: ile lat ma wasze auto? 19.10.20, 12:35
        dr.hayd napisał:

> 9 lat 10 miesięcy i 25 dni. Miałem zmienić już półtora roku temu, ale zaskoczy
        > ły mnie wysokie ceny w salonach i brak chęci sprzedawców do negocjacji cenowych

Nie lubię negocjacji cenowych. Mój aktualny samochód ma 4 lata, a kupiłem go u tego dealera, który od razu dał przyzwoitą cenę i dlatego negocjacje cenowe nie były potrzebne. Uważam, że jest to ze strony dealera uczciwsze podejście, niż wystawianie w ofercie wyższej ceny licząc na to, że jakiś frajer ją zaakceptuje. A inny klient, któremu po negocjacjach trzeba będzie cenę obniżyć, będzie miał poczucie, jaki to on sprytny jest.

• misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 12:28
        qqbek napisał:

> 4 lata (Sweter)
        > 14 lat (Pug)
        >
        > Pug się wstrzela w średnią (żeby było śmiesznie to tzw. "salon Polska"), Golf p
        > owinien jeszcze dziadkowi Abdulowi z Wehrmachtu służyć.
        >

Cooo? 4 letni sweter z Polski z obdartymi drzwiami miałby niby służyć dziadkowi Abbudlowi? fe!
        Dziadek Abdul nawet by nie spojrzał na 4 letniego obdartego Gólfa !!!
        Ten mechanizm działa dokładnie odwrotnie...już tłumaczę.
        Dziadek Abdul kupił nowego dziewiczego Golfa w salonie, pojeździł nim 2 lata , a ponieważ obdarły mu się drzwi więc skasował sporą sumkę z ubezpieczalni , po czym sprzedał sweter takiemu handlarzowi a handlarz inkasując zarobek sprzedał go dalej qubusiowi spod lubelskiej wsi i za tą kasę (z ubezpieczalni+ze sprzedaży) Abdul kupił znowu nowego dziewiczego Golfa nie dokładając z własnej kieszeni ani eurocenta :) a biedny qubuś pieje z zachwytu jaki to on interes życia zrobił kupując taniej niż w salonie , a tymczasem to Abdul (i po drodze handlarz) zrobił interes życia bo pozbył się malowanej pisanki i nic nie dokładając z własnej kieszeni za kasę z ubezpieczalni i ze sprzedaży kupił nowego pachnącego Golfika na którego nie stać zarówno finansowo a już na pewno mentalnie lubelaka)... i tak na końcu historyjki wszyscy są na swój sposób szczęśliwi jak w bajce z dobrym zakończeniem hehe 😉
        • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 24.10.20, 23:54
          Ty to jednak tępy chuj jesteś.
          Golf miał przygodę parkingową (był poszkodowany).
          Był w leasingu na niemiecką JDG, więc ubezpieczenie dało tamtemu nowe auto, a Golf stał u dealera na sprzedaż.
          Kupił go handlarz co prawda, ale też i mój dobry znajomy dla siebie (a raczej dla swojej córki), córce auto wydawało się zbyt duże, więc wystawił je na sprzedaż, tym bardziej, że pilnie potrzebował pieniędzy (handluje głównie autobusami, a nie osobówkami, i trafił mu się prawie nowy Irizar wtedy). Przez 2,5 roku w Golfie wymieniłem pióra wycieraczek, a nie "pół samochodu" jak ty w swoim Polo.
          Dość powiedzieć, że 2,5 roku po kupnie Golfa nadal chodzę na wódkę z gościem, który mi go sprzedał.
        • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 20:10
          bruner4 napisał:

> To Puga kupiłeś do wykończenia? A miało być pojemne kombi ,a ten jest z mikrosk
          > opijnym bagażnikiem, w który nic większego nie wejdzie.

Ale tam można wyjąć oba fotele z tyłu, a przedni położyć na płasko :)
          No i jest automat i zaparkuje wszędzie :)
          • misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 20:21
            a tam...zamiast kupić nowego Golfa kupiłem używanego....zamiast duże kombi malutkiego PuG-a....byle taniej Panie...tu oszczędzę , tam oszczędzę i po 50 latach oszczędzania ....
            grosz do grosza i będzie kokosza 😉
            • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 20:25
              Mówi to incel z 18-letnim Polo.
              Twoje Polo ma tyle lat, co moje oba auta łącznie. Do tego ja Puga za rok-dwa nie będę już miał (przeprowadzam się tak, żeby rowerem do pracy dojeżdżać).
                • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 21:59

> gówno o mnie wiesz, nie znasz, nie rozmawiałeś na żywo, nie wiesz nic więc ince
                  > ll to pisz o koledze od piwka chamie

Mam graniczące z pewnością przekonanie, że gdybym ciebie zobaczył na żywo, to bym ci po prostu po mordzie dał ćwoku, za te brednie, które tu wypisujesz :)
                  A teraz idź pić za "zwycięstwo PiS-u i mgr Przyłębskiej nad aborcjonistami" kacapie, należy się tobie.
                  Ktoś już ciebie, bolszewiku PiSowski tutaj namierzył... a to znaczy, że jak zechcę, to też znajdę :)
                • bruner4 Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 22:19

> gówno o mnie wiesz, nie znasz, nie rozmawiałeś na żywo, nie wiesz nic więc ince
                  > ll to pisz o koledze od piwka chamie

Cóż za zaskakująca, gwałtowna reakcja ..czyżby qqubek trafił w punkt??
                    • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 22:29

> gwałtowna reakcja czyli nie trafił.... .... on tylko bić ludzi chce żenada! idę
                      > stąd na zawsze poziom dna. narazie

Na razie! (osobno, gdybyś nie zauważył)
                      Analfabeto po kursie dziennikarstwa :)
                      No nic tylko w mordę...
                        • dodekanezowiec Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 22:59
                          Misiek ile razy juz to pisałeś? Ze olejesz forum przez qqbka, innych. Ale dalej jak mucha do goovna za przeproszeniem, lgniesz. Może jest jakiś psycholog, który cos poradzi, tak musisz się jakoś dowartościować ze swoim pajacowaniem ? Może twój problem polega na tym, że w istocie to rodzaj masochizmu jakiegoś, że ty lubisz jak tak obrywasz Ale najpierw prowokujesz. No powiedz chlopie - o co ci w tym wszystkim chodzi.
                          • misiaczek12813 Re: ile lat ma wasze auto? 22.10.20, 23:06
                            dodekanezowiec okey sorry dałem się podpuścić... już nie będę...ale on też przesadza... groźby karalne pajacowaniem już nie nazwiesz? są według ciebie OK? dla mnie to normalne nie jest...możemy się róznić poglądami politycznymi ale jakieś granice szacunku są....może ten kto groźby pobicia kieruje powinien iść do psychologa a nie ja?
                            • qqbek Re: ile lat ma wasze auto? 24.10.20, 23:35
                              Nie grożę Anżejowi Dupie, tylko anonimowemu "misiaczkowi", więc w dupę sobie wsadź te groźby karalne.
                              A pół roku temu, wtedy gdy ciebie zablokowałem, to ty tępy chamie przegiąłeś tak, że należy ci się wpierdol. Całkiem po ludzku. Naście lat nikomu po mordzie nie dałem, ale dla ciebie zrobię wyjątek, specjalnie za tamten wpis, gdybyśmy się mieli kiedyś spotkać.

Paniał?
                            • dodekanezowiec Re: ile lat ma wasze auto? 24.10.20, 23:54
                              Chłopie nie chodzi o poglądy polityczne, o poglądy co do opłacalności kupowania nowych aut. Chodzi przede wszystkim o to kreowanie się na skrzyżowanie Gracjana Roztockiego z Krzysztofem Kononowiczem. Ciebie jara to pajacowanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka