Dodaj do ulubionych

OT/Donek wrócił

03.07.21, 12:13
Cóż za degradacja polityczna o 4 szczeble...z króla Europy na przewodniczącego jakiejś mało znaczącej partii opozycyjnej ze znikomym poparciem 12% w środkowej Europie hehe :)

wydarzenia.interia.pl/polska/news-donald-tusk-wraca-jest-p-o-przewodniczacego-platformy,nId,5336413#iwa_source=special
Obserwuj wątek
    • kanna13 Re: OT/Donek wrócił 03.07.21, 13:50
      Ach rozmarzyłem się
      - wygrane wybory
      - hurtowo Trybunał Stanu
      - wypowiedzenie Konkordatu
      - wyprowadzenie religii ze szkół
      - zaprzestanie finasowania kościoła i upaństwowienie majątku
      - likwidacja TVP - zostaje tylko jeden kanał
        • bywalec.hoteli Re: OT/Donek wrócił 03.07.21, 14:39
          Jestem zwolennikiem państwa świeckiego, rozdziału państwa od Kościoła i zaprzestania finansowania i uwłaszczania z naszych zasobów kraju Kościoła - grunty za pół darmo, zwroty komisji majątkowej, opodatkowanie (jako katolik). Jestem za wypowiedzeniem konkordatu, bo niech sobie kościół katolicki w Polsce sam zrobi konkordat z Watykanem a nie miesza do tego państwa, stosunki dyplomatyczne obu państw powinny być neutralne.
          Obawiam się ze na taki krok nie zdecyduje się nikt, nawet jakby SLD rządziła to tez nie.

Co do Tuska: myśle ze w następnych wyborach PO wypadnie jak Polska za Souzy na Euro 2020 :)

• amarida Re: OT/Donek wrócił 04.07.21, 11:32
        za rządów Tuska średnia wypłata wynosiła 1200 zł :) a bezrobocie wynosiło 13%. To fakty.
        Dziś średnia pensja to 5 000 zł a bezrobocia praktycznie nie ma (oficjalne 3% ale to są tylko ci którym sienie chce pracować)
        • bruner4 Re: OT/Donek wrócił 04.07.21, 13:20
          I największa inflacja od 20 lat, wprowadzanie ustaw przeciw którym jest większość obywateli, bicie kobiet przez antyterrorystów w cywilu (IPN działa coś w tej sprawie? Przecież zajmuje się gorliwie takimi historiami sprzed kilkudziesięciu lat- powinien ustalać winnych), itp. osiągnięcia.
          • gazikowo Re: OT/Donek wrócił 04.07.21, 20:30
            bruner4 napisał:

> I największa inflacja od 20 lat, wprowadzanie ustaw przeciw którym jest większo
            > ść obywateli, bicie kobiet przez antyterrorystów w cywilu (IPN działa coś w tej
            > sprawie? Przecież zajmuje się gorliwie takimi historiami sprzed kilkudziesięci
            > u lat- powinien ustalać winnych), itp. osiągnięcia.

owszem inflacja jest 4% ale ja już wolę inflację niż nie mieć co do gara włożyć bo bezrobocie za PO wynosiło13%. Inflacja 4% jest dopiero od 2021 roku wcześniej była 1-2% a dochody gospodarstw domowych wzrosły przez ostatnie 5 lat o 10-20% - patrz 500+,trzynasta emerytura, wzrost płacy minimalnej, tarcza więc inflacja nie jest dotkliwa. O jakich ustawach mówisz? o socjalu? za nim jest większość - podaj nazwisko jednej osoby która się zrzekła 500+ lub 13-stej emerytury znasz taką? ja nie. Bicie kobiet? to po co wychodziły na ulicę rozróby urządzać i łamać prawo wirusa roznosić? porządek musi być. Osiągnieęcia 100 razy lepsze niż za peo gdzie ludzie biedę klepali po 1200 na rękę zarabiali (fakt sam naocznie widziałem w jednym z zakładów pracy gdy przyszedł dzień wypłaty) i nawet takiej słabo płatnej pracy ludzie za PO nie mieli bo bezrobocie wynosiło aż 13%. Dziś jest dobrobyt, socjal, państwo ludziom coś daje i gospodarka ma się lepiej niż za peo i najlepiej w Unii przeszła pandemię
            • bruner4 Re: OT/Donek wrócił 04.07.21, 21:21
              Rozliczymy ich za ten ich porządek, według którego można bić kobiety (bo wirus), a pielgrzymów już nie - a jeszcze im policja pomagała- zupełnie nie zwracając uwagi na tego wirusa. Za łamanie prawa i konstytucji, za wybiórczość działań organów sprawiedliwości, która swoich złodziei nie ściga. Odpowiadać też będą za niszczenie mediów publicznych oraz organizowanie szwadronów trolli (pewnie opłacanych z naszych pieniędzy)- takich jak Ty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka