Dodaj do ulubionych

Autoreglamentacja

29.09.22, 19:43
energia.rp.pl/wegiel/art37140161-premier-morawiecki-apelujemy-aby-jednak-dokonywac-auto-reglamentacji
Nie dałem OT w temacie, bo jest auto.
Qrwa, od jakiegoś czasu mam ciągłe deja vu z czasów słusznie minionych. Gęby i gadki pisowców mi się nakładają gęby i gadki z komuszych rządów. I nawet na gadki ruskiego miru - ludzie w Rosji dobrze wiedzą, że jak władza czemuś stanowczo zaprzecza, to wiadomo, że trzeba myśleć odwrotnie. „Tylko jedna prośba: żeby się nie niepokoić, to znaczy, jeżeli na przykład ktoś potrzebuje 3 ton, to niech kupi 1,5 tony. Później będzie miał gwarancję, że kupi kolejne 1,5 tony”. Kurna, ktoś, kto trochę w tym kraju żyje, nie usłyszy większej zachęty do zrobienia wszystkiego, żeby kupić ile się da. Dżizas, jak się nie przewrócą na tym wszystkim i wygrają wybory, to faktycznie niech ostatni zgasi światło.
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Autoreglamentacja 29.09.22, 20:04
      Dokladnie....

Jak oni wygraja nastepne wybory, to tylko ewakuwowac rodzine i spier.alac....

Oni traktuje swoich wyborcow jako idiotow na 100% i maja racje....
      Jako kompletnych debili ( w 99 procentach do tego totalnie oglupionych przez sukienkowych, wierza we wszystko, co ksiadz powie, ABSOLUTNIE we wszystko i KAZDY KSIADZ JEST BEZ GRZECHU, pedofilia, iitp. to spisek )

I takich jest okolo 1/3

• bigimax4 Re: Autoreglamentacja 29.09.22, 20:17
      Gęby i gadki pisowców mi się nakładają gęby i gadki z komuszych rządów. I nawet na gadki ruskiego miru - ludzie w Rosji dobrze wiedzą, że jak władza czemuś stanowczo zaprzecza, to wiadomo, że trzeba myśle

Se poogladan von derlojen albo innych komuchow eu
      Pis przy nich to pro rynkowi demokraci
    • bolo2002 Re: Autoreglamentacja 30.09.22, 09:11
      Przestałem sie dziwić wypowiedziom i działaniom tej słusznej władzy. Kilka m-cy temu najwyzsza władza zapewniała ustami Morawieckich czy Sasinów- ze niczego nam nie zabraknie. Wszystko co wtedy kłamali to w ich stylu i na ich poziomie. dziś Krzywousty Pinokio mówi: nie kupujcie tyle węgla- zaraz stanieje, to wtedy sobie dokupicie. Znaczy: stanieje na wiosnę-jak węgiel juz potrzebny nie będzie. ! To wszystko -to ciąg dalszy kłamstw tej Łże-Władzy! Oni juz dawno udowodnili, ze maja w dupie Polske i obywateli. Liczy sie tylko ich kasa i przekręty.
      Oni sa tacy jak ruska swołocz! Na czele z patronem złodziei-Kaczorem-Kurduplem! Te wypowiedzi Morawieckiego o węglu swiadcza o tym- że traktuje ludzi jak idiotów!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka