ciekawy16 17.01.05, 19:46 slyszalem ze w warszawie sa organizowane nielegalne wyscigi samochodowe! ciekawi mnie gdzie ? macie jakies linki strony moze? z klipami lub video na ten temat ! jak ktos wie to wdzieczny bym byl za info !!! narazie Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: aniol_mr Re: GDZIE??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.05, 19:20 A jaki masz numer odznaki ?? W takich przypadkach panie wladzo najlepiej jest wyslac kilka radiowozow i niech pojezdza po miescie to moze na cos natrafia. Kolejny post z typu "mam kradzine BMW" w takim przypadku pomocne staja sie przegladarki internetowe :) Link Zgłoś
Gość: ciekawy1 Re: GDZIE??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 19:42 w przegaladarce nie noge znalesc.wp ,onet, goggle !!! policjant tu ???? malo realne !!! Link Zgłoś