Dodaj do ulubionych

GDZIE??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP

17.01.05, 19:46
slyszalem ze w warszawie sa organizowane nielegalne wyscigi samochodowe!
ciekawi mnie gdzie ? macie jakies linki strony moze?
z klipami lub video na ten temat ! jak ktos wie to wdzieczny bym byl za
info !!!
narazie
Obserwuj wątek
    • Gość: aniol_mr Re: GDZIE??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.05, 19:20
      A jaki masz numer odznaki ?? W takich przypadkach panie wladzo najlepiej jest
      wyslac kilka radiowozow i niech pojezdza po miescie to moze na cos natrafia.
      Kolejny post z typu "mam kradzine BMW"
      w takim przypadku pomocne staja sie przegladarki internetowe :)
      • Gość: ciekawy1 Re: GDZIE??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 19:42
        w przegaladarce nie noge znalesc.wp ,onet, goggle !!!
        policjant tu ???? malo realne !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka