Gość: irek
IP: 213.17.165.*
06.06.02, 15:10
Gdy wyłączę klimatyzację to zaczyna po paru minutach śmierdzieć, jakby
stęchlizną. Czy ktoś ma może podobny problem. Samochód jest jeszcze na
gwarancji, więc mogę interweniować, tylko nie wiem czy tak powinno być czy też
jest coś nie tak.