catcher.in.the.rye
28.02.05, 14:28
Ja ignoruje nastepujace znaki:
- Znak STOP jesli nic nie jedzie
- Znak ograniczenia predkosci do 50 na obszarze zabudowanym, tam gdzie mozna
jechac 100
- Wszelkie znaki ostrzegawcze, bo nic nie daja
- Znak zielonej strzalki w prawo, to znaczy nie zatrzymuje sie jesli nic nie
jezdzie