Dodaj do ulubionych

Pytanie o podatek?

09.05.05, 10:48
Czy w przypadku zamiany autka w komisie, musze zapłacić podatek od
sprzedanego autka, jeżeli nie minęło jeszcze pół roku czasu od kupna autka
którego chce zamienić. Mam nadzieję że zrozumieliście, bo coś chaotycznie
wyszło.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka