trebor_d 09.05.05, 10:48 Czy w przypadku zamiany autka w komisie, musze zapłacić podatek od sprzedanego autka, jeżeli nie minęło jeszcze pół roku czasu od kupna autka którego chce zamienić. Mam nadzieję że zrozumieliście, bo coś chaotycznie wyszło. Link Zgłoś Obserwuj wątek