Dodaj do ulubionych

Samochodem do Berlina

IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.07.02, 11:58
.. ile moze zajac podroz? Wiem, ze polski odcinek to jedna z najbardziej
koszmarnych drog w kraju, moze ktos ma wskazowki o ktorej najlepiej jechac
(wyjazd z W-wy), i w jaki sposob dostac sie juz do samego Berlina..
Obserwuj wątek
    • stz Re: Samochodem do Berlina 08.07.02, 16:25
      Gość portalu: ji napisał(a):
      Jade zwykle w niedziele poznym popoludniem - ale z Poznania. Zajmuje mi to srednio 3,5 h
      (czasem kwadrans mniej, czasem tyle samo wiecej). Ostatniej niedzieli wyjechalem z
      Poznania godz. 18.00, na miejscu bylem 21.15. Jade bez szalenstw, w Polsce grzeczniutko
      lecz w granicach zdrowego rozsadku (teren zabudowany 60), w Reichu na autostradzie
      srednio 140/h. Licze wyjazd ze wschodniej czesci Poznania, przyjazd przed dom w Berlinie
      Dahlem - czylöi objezdzam Berliner Ring od poludnia i wjezdzam do Berlina od Poczdamu, tj. od
      poludniowego wschodu.
      Przejscie graniczne w ostatnia niedziele wieczorem - tylko kilka samochodow z Polski do
      Niemiec. Natomiast w odwrotnym kierunku czekalem w zeszla srode az 1 h 15 min.
      Nie mozna po prostu podac, "ktoredy wjechac do Berlina" - to zbyt duze miasto. Chyba ze
      masz na mysli dokladnie srodeczek Berlina. Zalezy, jaka dzielnica.

    • Gość: robert A z Berlina? IP: *.acn.pl / 10.129.132.* 08.07.02, 18:30

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka