Dodaj do ulubionych

MEGANE II nowe zdjecia

IP: 213.134.142.* 09.07.02, 16:06
www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=2083&A_SESS=0166b3179b50be232ca22d11a9f3c29a#

lub po prostu www.autobild.de

polecam bardzo fajne zdjecia, auto wyglada na nich calkiem niezle
Obserwuj wątek
    • Gość: Sławek Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.aries.com.pl 09.07.02, 22:37
      Ładnie? Ładnie to ono by wyglądało bez tego odwłoka.Co to k.... ma być?Jeśli tak
      mają teraz wygladać samochody to ja dziękuje...
      Co to k.... ma być?

      pozdr

      • Gość: martynka Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.lukowa7.waw.pl / 192.168.1.* 09.07.02, 23:34
        Już to pisałam - ale coraz bardziej mi się podoba- szczególnie przód....
        • Gość: vd Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.waw.cdp.pl 10.07.02, 10:56
          Mam to samo, coraz bardziej sie przekonuje do tego widoku, mysle ze na zywca
          bedzie wygladal znacznie lepiej. Wczoraj wyczytalem ze Reno zastosuje w tym
          aucie ESP nowej generacji, poduszki w siedziskach i jeszcze pare ciekawych
          wynalazkow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka