Gość: vd IP: 213.134.142.* 09.07.02, 16:06 www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=2083&A_SESS=0166b3179b50be232ca22d11a9f3c29a# lub po prostu www.autobild.de polecam bardzo fajne zdjecia, auto wyglada na nich calkiem niezle Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Sławek Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.aries.com.pl 09.07.02, 22:37 Ładnie? Ładnie to ono by wyglądało bez tego odwłoka.Co to k.... ma być?Jeśli tak mają teraz wygladać samochody to ja dziękuje... Co to k.... ma być? pozdr Link Zgłoś
Gość: martynka Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.lukowa7.waw.pl / 192.168.1.* 09.07.02, 23:34 Już to pisałam - ale coraz bardziej mi się podoba- szczególnie przód.... Link Zgłoś
Gość: vd Re: MEGANE II nowe zdjecia IP: *.waw.cdp.pl 10.07.02, 10:56 Mam to samo, coraz bardziej sie przekonuje do tego widoku, mysle ze na zywca bedzie wygladal znacznie lepiej. Wczoraj wyczytalem ze Reno zastosuje w tym aucie ESP nowej generacji, poduszki w siedziskach i jeszcze pare ciekawych wynalazkow. Link Zgłoś